Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarecki36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. CYSIU NA OGÓLNOPOLSKI LECIMY JESZCZE JA I GRZESIEK86
  2. czasami sama daptacja nie wystarczy i trzeba przepustnice wyczyścić a adaptacje można wykonać bez waga powodzenia przy zakupie
  3. dzięki za rady ale co do rozmiaru to jednak 16'' a to ze względu na komfort i jakość dróg w mojej okolicy a nad wzorem jeszcze pomyśle
  4. witam co sądzicie o tym wzorze felg do B6 w sedanie http://allegro.pl/item927719083_16_audi_nuvolari_5x112_nowy_model_wypas.html
  5. naprawić można tylko troszke niebezpiecznie na tym jezdzić
  6. tak audi ma taki wzór felgi ale nie wiem czy były 17 czy większe
  7. dzięki chodziło mi bardziej o historie auta
  8. chłopaki ma ktoś moze wejście w serwisie żeby sprawdzić auto poi vinie
  9. ZNALAZŁEM :> W skrzyni automatycznej multitronic ® filtr oleju wymienia się podczas remontu skrzyni, a nie w trakcie wymiany oleju. Dlatego że jest on zabudowany w skrzyni. [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:59_________________________________________________ jeszcze jedno pytanie czy ten olej będzie dobry do multitronika SWAG G 052 162 A2 taki wciskają mi w hurtowni sprawdzając po vinie ale wole sie upewnić
  10. szukałem szukałem o wymianie oleju jest dużo ale o wymianie filtra w multitroniku nie znalazłem
  11. KOLEGO nie denerwuj sie auto mam od tygodnia a klient od którego kupiłem auto mówił że to tiptronik jak by wszyscy wszystko wiedzieli to takie porady niebyły by nikomu potrzebne. to morze ktoś łaskawy poda mi kilka informacji ma temat wymiany filtra w MULTITRONIKU z gury dziękuje
  12. kod OG7 NR VIN WAUZZZ8EO3A203001
  13. o ile się nie mylę to w A4 B6 przy napędzie FWD był tylko automat multitronic, tylko do quattro wkładali tiptronika .... jak jedziesz tym autkiem to czujesz zmianę pseudo przełożeń ? czy jest fajnie płynnie i nic nie czuć ? ja stawiam że masz multi, sprawdz np na wlepce w książce serv. kod skrzyni i podaj go nam.... albo vin... auto jedzie płynnie nieczuć zmiany biegów
  14. no to teraz już nie wiem co myśleć kody jedno a realia co innego to w multi troniku sie nie wymienia filtrów
  15. TAK 6 ale według kodów wyposażenia to tip tronik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.