Treść opublikowana przez jarecki36
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
CYSIU NA OGÓLNOPOLSKI LECIMY JESZCZE JA I GRZESIEK86
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
czasami sama daptacja nie wystarczy i trzeba przepustnice wyczyścić a adaptacje można wykonać bez waga powodzenia przy zakupie
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
dzięki za rady ale co do rozmiaru to jednak 16'' a to ze względu na komfort i jakość dróg w mojej okolicy a nad wzorem jeszcze pomyśle
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
witam co sądzicie o tym wzorze felg do B6 w sedanie http://allegro.pl/item927719083_16_audi_nuvolari_5x112_nowy_model_wypas.html
-
[ALL] Pęknięta i pogięta felga. Nadaje się do naprawy czy nie?
naprawić można tylko troszke niebezpiecznie na tym jezdzić
-
[ALL B6] Dobór felg
tak audi ma taki wzór felgi ale nie wiem czy były 17 czy większe
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
dzięki chodziło mi bardziej o historie auta
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
chłopaki ma ktoś moze wejście w serwisie żeby sprawdzić auto poi vinie
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
ZNALAZŁEM :> W skrzyni automatycznej multitronic ® filtr oleju wymienia się podczas remontu skrzyni, a nie w trakcie wymiany oleju. Dlatego że jest on zabudowany w skrzyni. [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:59_________________________________________________ jeszcze jedno pytanie czy ten olej będzie dobry do multitronika SWAG G 052 162 A2 taki wciskają mi w hurtowni sprawdzając po vinie ale wole sie upewnić
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
szukałem szukałem o wymianie oleju jest dużo ale o wymianie filtra w multitroniku nie znalazłem
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
KOLEGO nie denerwuj sie auto mam od tygodnia a klient od którego kupiłem auto mówił że to tiptronik jak by wszyscy wszystko wiedzieli to takie porady niebyły by nikomu potrzebne. to morze ktoś łaskawy poda mi kilka informacji ma temat wymiany filtra w MULTITRONIKU z gury dziękuje
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
kod OG7 NR VIN WAUZZZ8EO3A203001
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
o ile się nie mylę to w A4 B6 przy napędzie FWD był tylko automat multitronic, tylko do quattro wkładali tiptronika .... jak jedziesz tym autkiem to czujesz zmianę pseudo przełożeń ? czy jest fajnie płynnie i nic nie czuć ? ja stawiam że masz multi, sprawdz np na wlepce w książce serv. kod skrzyni i podaj go nam.... albo vin... auto jedzie płynnie nieczuć zmiany biegów
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
no to teraz już nie wiem co myśleć kody jedno a realia co innego to w multi troniku sie nie wymienia filtrów
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
TAK 6 ale według kodów wyposażenia to tip tronik
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
ośka FWD
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
no właśnie miska moja skrzynia niema miski oglądałem ją kilka razy a to jej zdjęcie
-
[ALL B6] Filtr w tiptroniku
A4 B6 2002 ROK TIPTRONIK chce wymienić olej w skrzyni i co do wymiany oleju temat poznałem i tu pytanie jak wymienić i gdzie sie znajduje filtr w mojej skrzyni
-
[ALL B6] nawigation plus
ok dzięki
-
[ALL B6] nawigation plus
tak radio navi i tv działają bez zarzutu a ze zmieniarki cd chyba nici ;(
-
[ALL B6] nawigation plus
ok jutro wrzuce fotki[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:17_________________________________________________a może ktoś wie co to jest ukryte w bagażniku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd7954f2d980209b.html
-
[ALL B6] nawigation plus
to zależy kto co uwaza za małe moja navi zaajduje sie w konsoli środkowej jak przełącze na cd to pokazuje hangar na 6 płyt i że jest pusty
-
[ALL B6] nawigation plus
w schowku pasażera niema a w bagażniku po lewej jest jakaś skrzynka tylko za holere niwiem jak ją otworzyć
-
[ALL B6] nawigation plus
witam pytanie gdzie znajduje sie zmieniarka płyt cd pod radio navigation plus w b6 z góry dziękuje
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
chłopaki jeżeli chodzi o malowanie felg to tylko proszkowo żaden inny lakier nie da takiej odporności na uszkodzenia a jak wiadomo felgi są mocno narażone