Treść opublikowana przez jarecki36
-
[ALL B5] Łącznik elastyczny plecionka jakie zastosowanie w ukladzie wydechowym
plecionka ma za zadanie wyeliminowanie drgan z silnika na wydech
-
Polecane instalacje LPG/CNG
gazik landirenzo system omegas poza głośnymi wtryskami jest git
-
[B5 AEB] Numer katalogowy przepustnicy
nr. jest widoczny na plastikowej osłonie przykręcanej do boku przepustnicy
-
[ALL] Problem z Vag-com
panowie a polski vag 4.9 potrafi zrobić logi?
-
Kolektor ssący i jego osprzęt./
dzięki kolego za odpowiedz
-
Kolektor ssący i jego osprzęt./
kolego może powiesz mi do czego słuzy to klapka
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
po czyszczeniu i adaptacji przepustnicy obroty po odpaleniu silnika są OK do momentu kiedy dodam gazu i obroty rosną do 1800 i nie maleją CO TO MOŻE BYĆ
-
[ALL B6] Jak skutecznie unieruchomić auto ?
ale złodziej niema czasu żeby przeszukiwać całe auto za przełącznikiem
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
kolego to na 100 będą tarcze .Też to przerabiałem
-
[ALL B6] Jak skutecznie unieruchomić auto ?
siema koledzy ja mam ten nr z przełącznikiem od 2 lat i działa bez zarzutu
-
[B5 ARG] dziwny objaw
kolego ja u siebie odczuwam lekki spadek mocy i to naoguł przy wysokich temperaturah
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
kolego nie strasz . A ile taki moduł może kosztować ?
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
dzięki spróbuje tak zrobić
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
szczelność sprawdzałem jest ok a adaptacje zrobiłem kluczykiem, tak wyczytałem na forum ,nie wiem tylko na ile skutecznie
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
ponowie nie wiem co robić po umyciu przepustnicy wzrosły wolne obroty do 1800 co moze być przyczyną- pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć nazywam sie JAREK jeżdze audi od 2 lat i witam wszystkich miłośników audi