-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Moja turbina już po czyszczeniu. Trochę w niej było brudno Teraz smiga aż miło. Devastattion dzięki za pomoc. Jak będę miał chwile to podjade w jakąś środe
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie kumam.....
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Wiatm. Nigdy nie byłem wieć z chęcią przyjadę na pierwszy mój spocik Mam problem w moim samochodziku. Włącza się tryb awaryjny , a niestyty nie posiadam potrzebnego sprzętu do diagnozy. Jeśli ktoś weźmie lapa i mi pomoże będzie super. Pozdrawiam
-
Śmieszne wypowiedzi z grup dyskusyjnych
Nie no to wesoły typ
-
Immobilizer
mam jedno pytanko. jeżeli też mi mruga immo ale nie mam zbytnio czasu i miejsca zeby to zrobić , to czy istnieje obawa ze to samo sie rozwali na dniach i juz wiecej nie zapali? pomóżcie bo jezeli tak to musze gdzies z tym podjechać
-
[B5 AFF] Gasnie zaraz po odpaleniu
U mnie była padnieta bateria w kluczyku.....
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
Właśnie też mi po głowie chodziły kapcie .Myślę że na dniach mozna miarkować do zimówek i wtedy się okaże. Jak nie to wymienie tarcze i mam nadzieje że będzie po kłopocie.Dam znać.
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
Witam. Od jakiegoś czasu niepokoi mnie sytauacja podczas hamowania. Ciężko to opisać ale wygląda to tak jak najedzie się na tzw. "tralkę" . Samochód drży jakbym dojeżdżał do skrzyżowania na którym powstają falbany asfaltu od zatrzymywania się innych pojazdów. Sytuacja choć w mniejszym stopniu pojawia się również przy przy prędkości powyżej 120-130 km/h. Fakt że opony nie pachną nowościa ale sprawdzałem już w dwóch zakładach i " podobno" są dobrze wyważone. Proszę o każdą uwagę na ten temat.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Witam. Nie palę od 1,5 miesiąca. ale mimó wszystko ciągnie mnie tak jakby z drugiej strony liną chwytało mnie stu bandziorów na raz.Jeszcze daję rade , zobaczymy jak długo
-
[B5 AVG] Czyszczenie turbiny co 10 tyś km ?
Właśnie stąd było moje pytanie bo o czymś takim nigdy nie słyszałem. Podziękował
-
[B5 AVG] Czyszczenie turbiny co 10 tyś km ?
Słyszałem coś o czysczeniu turbo co 10 kkm Czy to prawda? Na czym to polega i co sie może stać w przypadku braku takiej czynności?
-
Immobilizer
U mnie jest to samo W następny weekend się za to wezme...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
audi kupiłem tydzień temu w niemczech i troche już nią przelatałem. spalanie super , sam jestem zdziwiony: - trasa - niewiele powyżej 5l - miasto - 6,5l pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ze sławna. mam nadzieje że wiele od was będę mógł się nauczyć i myśle , że czasami coś podpowiem ciekawego
suits
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta