Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

suits

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moja turbina już po czyszczeniu. Trochę w niej było brudno Teraz smiga aż miło. Devastattion dzięki za pomoc. Jak będę miał chwile to podjade w jakąś środe
  2. Wiatm. Nigdy nie byłem wieć z chęcią przyjadę na pierwszy mój spocik Mam problem w moim samochodziku. Włącza się tryb awaryjny , a niestyty nie posiadam potrzebnego sprzętu do diagnozy. Jeśli ktoś weźmie lapa i mi pomoże będzie super. Pozdrawiam
  3. Nie no to wesoły typ
  4. suits odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mam jedno pytanko. jeżeli też mi mruga immo ale nie mam zbytnio czasu i miejsca zeby to zrobić , to czy istnieje obawa ze to samo sie rozwali na dniach i juz wiecej nie zapali? pomóżcie bo jezeli tak to musze gdzies z tym podjechać
  5. U mnie była padnieta bateria w kluczyku.....
  6. Właśnie też mi po głowie chodziły kapcie .Myślę że na dniach mozna miarkować do zimówek i wtedy się okaże. Jak nie to wymienie tarcze i mam nadzieje że będzie po kłopocie.Dam znać.
  7. Witam. Od jakiegoś czasu niepokoi mnie sytauacja podczas hamowania. Ciężko to opisać ale wygląda to tak jak najedzie się na tzw. "tralkę" . Samochód drży jakbym dojeżdżał do skrzyżowania na którym powstają falbany asfaltu od zatrzymywania się innych pojazdów. Sytuacja choć w mniejszym stopniu pojawia się również przy przy prędkości powyżej 120-130 km/h. Fakt że opony nie pachną nowościa ale sprawdzałem już w dwóch zakładach i " podobno" są dobrze wyważone. Proszę o każdą uwagę na ten temat.
  8. Witam. Nie palę od 1,5 miesiąca. ale mimó wszystko ciągnie mnie tak jakby z drugiej strony liną chwytało mnie stu bandziorów na raz.Jeszcze daję rade , zobaczymy jak długo
  9. Właśnie stąd było moje pytanie bo o czymś takim nigdy nie słyszałem. Podziękował
  10. Słyszałem coś o czysczeniu turbo co 10 kkm Czy to prawda? Na czym to polega i co sie może stać w przypadku braku takiej czynności?
  11. suits odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie jest to samo W następny weekend się za to wezme...
  12. audi kupiłem tydzień temu w niemczech i troche już nią przelatałem. spalanie super , sam jestem zdziwiony: - trasa - niewiele powyżej 5l - miasto - 6,5l pozdrawiam
  13. witam ze sławna. mam nadzieje że wiele od was będę mógł się nauczyć i myśle , że czasami coś podpowiem ciekawego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.