Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śmieszne wypowiedzi z grup dyskusyjnych


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynamy :)

http://forum.vw-passat.pl/

Pukanie w silniku ADR 1.8 20v

Chłopaki przy przebiegu ok 130 tyś w moim passacie miałem taki problem może naprowadzi was to na trop jak kupywałem swojego to koleś mówił ze do wymiany jest taka banka i i to otwiera jak by cylindry dodaje jak by powietrza mocy trudne do wytłumaczenia co wystaje przy garach nie wiem jaka ma dokładną nazwę bo każdy mówi co innego i dostać można to było w całej Polsce tylko w VW i też musiałem czekać sprowadzali z Niemiec bo objawy to były utrata mocy i silnik chodził jak przysłowiowy traktor praktycznie jak diesel dodam że mam gaz jeszcze sekwencje i jak już wziołem sie za wymianę tego to stare zostało wyjęte bo to działa jak przepustnica i w starym kawałek był połamany i nie otwierało sie to ale tez musiały pójść do remontu inne rzeczy bo to wszystko sie razem chyba pokryło zawory sie powypalały i głowica do roboty ogólnie to trochę trzeba było wsadzić to wszystko jest trudne do wytłuczenia ale jak ktoś chce z was to oferuje pomoc zagadajcie na PRIV dam wam najwyżej numer kom i opowiem przez telefon jak by ktoś chciał o co dokładnie chodziło myśle ze komuś pomogłem trochę sie rozpisałem he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...