Jump to content
IGNORED

Śmieszne wypowiedzi z grup dyskusyjnych

maciekg
 Share

Recommended Posts

No to zaczynamy :)

http://forum.vw-passat.pl/

Pukanie w silniku ADR 1.8 20v

Chłopaki przy przebiegu ok 130 tyś w moim passacie miałem taki problem może naprowadzi was to na trop jak kupywałem swojego to koleś mówił ze do wymiany jest taka banka i i to otwiera jak by cylindry dodaje jak by powietrza mocy trudne do wytłumaczenia co wystaje przy garach nie wiem jaka ma dokładną nazwę bo każdy mówi co innego i dostać można to było w całej Polsce tylko w VW i też musiałem czekać sprowadzali z Niemiec bo objawy to były utrata mocy i silnik chodził jak przysłowiowy traktor praktycznie jak diesel dodam że mam gaz jeszcze sekwencje i jak już wziołem sie za wymianę tego to stare zostało wyjęte bo to działa jak przepustnica i w starym kawałek był połamany i nie otwierało sie to ale tez musiały pójść do remontu inne rzeczy bo to wszystko sie razem chyba pokryło zawory sie powypalały i głowica do roboty ogólnie to trochę trzeba było wsadzić to wszystko jest trudne do wytłuczenia ale jak ktoś chce z was to oferuje pomoc zagadajcie na PRIV dam wam najwyżej numer kom i opowiem przez telefon jak by ktoś chciał o co dokładnie chodziło myśle ze komuś pomogłem trochę sie rozpisałem he