Treść opublikowana przez jarecki36
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
nr 2 bije mnie na plecy :blink:to mój typ
-
[B5 ABC] Czarno chromowane?? Jak to się widzi??
fela niezła ale nie do audi
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
ja mam butle 50 l to jest 42 litry gaziwa czyli 420km
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
no DENVECO z tego co pokazałeś to nr 1 ewentualnie nr2 bo nr3 to juz troszke za mocny jak na B5 pozdro
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
a morze spróbuj przełożyć aku od kogoś izobacz wtedy
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
podepnij vaga sprawdz czy niema błędów możesz tez sprawdzić świece i przewody
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
ja tez mam ARDa i odpala błyskawicznie morze 2 sekundy
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
myśle że nr.2
-
[B5 ADR] Słychać lekki gwizd pomiedzy 3k a 3,4 k obr.
noto ADRy chyba tak mają :>
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
jak dla mnie to wygląda super tylko jakosc ???
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
mi tez piszczało a niedawno wymieniałem wahacze kupiłem smar w spraju popsikałem przy sworzniach i spokój - to chyba ta sól z drogi bo z tego co słysze to ostatnio takie objawy sie mocno masiliły nie tylko w audi
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
odnosnie szerszych felg na tylnej osi to chyba nic złego boniekture marki wypuszczają taki zestaw z salonu i auto na gwarancji jak dlamnie to fajnie sie prezentuje
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
no nr.1 są zaje fajne
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
przy ciemnym lakierze to3
-
[B5 ADR] Silnik sam z siebie gaśnie
miałem taki sam problem podpiełem VAGa i wyszło na przepustnice ,czyszczenie pomogło
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
kolego ja po założeniu instalacji gazowej miałem taki sam problem , zkryzowałem lekko wężyk idący do reduktora i jest lepiej , tylko z kryzowaniem to delikatnie żeby reduktor nie zamarzł
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
te lampy są naprawde beznadziejne poszukaj lampek po lifcie
-
[ALL] felgi oz
nr 1
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
ja kupiłem soczewki DEPO do ADR i weszły bez większych problemów
-
Ile pali Wam gazu?
ADR 1.8l instalacja landirenzo sekwencja jazda mieszana 10l autostrada prędkości ponad 140km/h 12l
-
przepustnica
mam pytanie czy morze ktoś z kolegów jezdzi na przepustnicy firmy AQ lub GETZ którą byście polecili prosze o odpowiedz z góry zdiękuje
-
błąd 1165
mam problem mój ADR stracił wolne obroty w czasie jazdy zachowuje się normalnie VAG pokazał 1165 moduł sterujący przepustnicą 561 regulacja stanu mieszanki j338 i tu pytanie czy mozna kupić sam moduł sterujący jeśli tak to gdzie
-
[B5 ANB] zapala się kontrolka akumulatora
ja stawiam na regulator napięcia
-
[ALL B5] spojler do a4
taki spoiler do b5 nijak wygląda ewentualnie przyklejana loteczka
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
mi się podoba mała i delikatna