Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] ogrzewanie na lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanko,na wolnych obrotach słabo grzeje co może być przyczyną dodam że parownik mam podpięty przed nagrzewnicą .

Opublikowano

Zasyfiona lub zapowietrzona nagrzewnica.

Opublikowano

albo za malo plynu w ukladzie...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie ale wszystko jest tak jak powinno a dalej słabo grzeje....

Opublikowano

i tylko na wolnych slabo grzeje?? hmm :mysli: a z tego co ja wiem to reduktor powinien byc podlaczony rownolegle do ukladu chlodzenia... moze z tym masz cos nie tak? a zawsze tak miales czy od jakiegos czasu sie tak zrobilo?

Opublikowano
  • Autor

i tylko na wolnych slabo grzeje?? hmm :mysli: a z tego co ja wiem to reduktor powinien byc podlaczony rownolegle do ukladu chlodzenia... moze z tym masz cos nie tak? a zawsze tak miales czy od jakiegos czasu sie tak zrobilo?

tak tylko na wolnych jak dostaje obroty to zaczyna grzać ale wydaje mi się że to nie to ciepło co powinno lecieć przy 90 stopniach,gaz założyłem na wiosnę więc tego nie sprawdzałem

Opublikowano

kolego ja po założeniu instalacji gazowej miałem taki sam problem , zkryzowałem lekko wężyk idący do reduktora i jest lepiej ,

tylko z kryzowaniem to delikatnie żeby reduktor nie zamarzł :)

Opublikowano

Jeszcze jedna odpowiedź to: uszkodzony wirnik pompy wody.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedna odpowiedź to: uszkodzony wirnik pompy wody.

Dziekuje panowie. . .

A co do tego wirnika pompy czy nie przegrzewal by sie ???

Opublikowano

na pewno przez uszkodzoną pompę wody łapałby ogromne temperatury

Opublikowano
  • Autor

na pewno przez uszkodzoną pompę wody łapałby ogromne temperatury

no tak właśnie myślę gdyby to była pompa to grzał by się ,a trzyma 90 st.

a może to być termostat ?

może jest cały czas otwarty ?

i gdzie znajduje się termostat w 2.4 30v?

Opublikowano

termostat znajdziesz w ASO

ale najpierw VAG-iem sprawdz jak sie nagrzewa silnik

Opublikowano

na pewno przez uszkodzoną pompę wody łapałby ogromne temperatury

Nie.

W przypadku, kiedy łopatki kręcą się na ośce, to na wolnych obrotach nie ma obiegu, natomiast po przegazowaniu jest wszystko prawie OK.

Opublikowano

upewnij sie ,że masz całkowicie odpowietrzony ukłan, smierdzi mi to zapowietrzeniem... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

upewnij sie ,że masz całkowicie odpowietrzony ukłan, smierdzi mi to zapowietrzeniem... :gwizdanie:

odpowietrzalismy kilka razy i raczej jestem pewny

Opublikowano

podepnij vag-a sprawdz temp na silniku i na zegarach.

Opublikowano

Skoro trzyma 90, to termostat masz sprawny. Zapowietrzony też nie jest - sam się nie zapowietrzył.

Może pompa nawalać, ale zacznij od płukania układu i oczyszczenia nagrzewnicy - przy sprawnej powinno dawać gorącym powietrzem.

Opublikowano

90 na zegarach , nie jest odpowiednikiem 90 na silniku ..i nie chodzi tu o termostat..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.