-
sprzeglo
Witam miałem taki przypadek po przejechaniu jakiś 70 km było wszystko ok a na drugi dzień już nie moglem wrzuci biegu,lecz po tygodniu wsiadam i wszystko jest ok. Jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie może ktoś to wyjaśnic.
-
[B5 APZ] Problem z silnikiem
Panowie mam dwa błędy na VGA pierwszy to 16502 i opis związany z czujnikiem temperatury silnika sprawdzałem i jest dobry a drugi to 16486 za niskie napięcie na przepływomierzu wymieniłem ale dalej mam te błędy co jeszcze może być przyczyną tych błędów ? Pomoże ktoś
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
odpowietrzalismy kilka razy i raczej jestem pewny
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
no tak właśnie myślę gdyby to była pompa to grzał by się ,a trzyma 90 st. a może to być termostat ? może jest cały czas otwarty ? i gdzie znajduje się termostat w 2.4 30v?
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
Dziekuje panowie. . . A co do tego wirnika pompy czy nie przegrzewal by sie ???
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
tak tylko na wolnych jak dostaje obroty to zaczyna grzać ale wydaje mi się że to nie to ciepło co powinno lecieć przy 90 stopniach,gaz założyłem na wiosnę więc tego nie sprawdzałem
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
Dzięki panowie ale wszystko jest tak jak powinno a dalej słabo grzeje....
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
Pytanko,na wolnych obrotach słabo grzeje co może być przyczyną dodam że parownik mam podpięty przed nagrzewnicą .
-
[ALL B5] airbag
Dziekuje panowie, a mam jeszcze jedno pytanko odnosnie mojego problemu,czy sterownik poduchami moze byc przyczyna ?
-
[ALL B5] airbag
Witam od jakiegoś czasu pali mi się kontrolka poduszki kierowcy,a błędzie pisze problem z zapłonnikiem a i dodatku zgubił się klakson czy jest ktoś w stanie mim pomóc co jest przyczyną
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
frytas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta