-
[ALL] Sonda problem ?
sprawdź wtyczkę w aucie i wiązkę od strony auta czy jest przejście sygnału od ecu do gniazda sondy
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
poszukam , ale to było ze 5 lat temu.. najlepiej uderz na standox ( lub RM - już nie pamiętam) i looknij w paletę kawasaki .. jedno co mogę powiedzieć ze tego typu lakiery nie wybaczaja nieumiejętnego malowania a każda powstałą ryskę bardzo widać...
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
zajrzyj do palety motocyklowych kolorów , Kawasaki ma taka wściekłą pomarańcz , trójwarstwowa bardzo soczysta pomarańcz. Malowałem kiedyś taką skuta , wypas wyszło
-
[B5 ACK] Uruchamianie silnika
nie ten czujnik nie ma nic do odpalania najlepiej zapnij vag-a i sprawdź jaka temperaturę silnika dostaje ecu benzynowe i będziesz wiedział czy pokazuje dobrze.. zamiast vag-a możesz sprawdzić to klimatronikiem - jest o tym na forum.
-
[B5 ACK] Uruchamianie silnika
czujnik temp cieczy w twoim silniku znajduje się na rurze wodnej za głowicą, ( lewą jak stoisz przodem do auta ). jest to czujnik podwójny podaje temp do ecu i na zegary.
-
[B5 AMX] Alternator
wyciagnij kratki halogenowe i w górnej ściance zderzaka tej wneki masz dwa imbusy to one trzymają
-
[B5 ACK] Uruchamianie silnika
sam sobie odpowiedziałes , brak odczytu temp to zły dobór mieszanki w ecu , dodatkowo sprawdz pompe i zrób adaptacje
-
[B5 AMX] Alternator
albo zregenerowany sprzedasz za... milion
-
[B5 AMX] Alternator
wtedy osunie się i zawiśnie na kablach.. następnie dorwij chinkę z małymi rączkami niech poodkręca kabelki i gitara alternator jest twój...
-
[B5 AMX] Alternator
trza zwalić zderzak i poluzować i odchylić pas przedni..
-
[B5 ABC] SWAP z 2.6 V6 na 1.9 TDI AFN 110KM
mysle ze z benzy na diesla to nie jest lekka fuszka. silnik , komputery , skrzynia, zawiecha , półosie, zegary, osprzet, bak i pewnie z miliard innych rzeczy. ale dla chcącego nic trudnego. Taniej bedzie srzedać to co masz i kupic tdi.
-
[ALL] Przyrząd do wyśrodkowania tarczy sprzęgła
a jeszcze lepiej po wstępnym wyśrodkowaniu przyłapać skrzynie z silnikiem na chociaż 4 śruby po 1 cm a potem wciskamy sprzęgło i ładnie wszystko nam wskakuje i silnik schodzi się ze skrzynią. pozostaje dokręcić śruby.
-
[B5 AMX] Alternator
zadzwoń to wszystko Ci naświetle, generalnie 2 śruby ale dostęp do nich szału nie robi ;(
-
[B5 AMX] Alternator
mam taki do sprzedania . tu masz linka http://allegro.pl/show_item.php?item=1158606271
-
[B5 AFB] pompa olejowa
jak pada ciśnienie to wywala kontrolkę oleju .. lubi tez w głowicy grzechotać...
michuNS
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta