Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam zamiar cos takiego zarzucic na tylna klape. nie widzialem jeszcze zadnej a4 b5 z taka lotka wiec czekam na opinie cze warto ?!?

85764978ms2.jpg

w640.png

72489722tj3.jpg

Opublikowano

nie jest zła, ale czy jest sens ?? ja bym nie dawał. szkoda kasy na malowanie takiego malego czegoś itp

ps. na drugiej fotce to moze ople vectra ??

Opublikowano
  • Autor

na drugiej fotce to e36 chodzilo mi tylko o pokazanie elementu z boku

Opublikowano

Mi się taka lotka podoba, nie przesadzona i z umiarem bo jak widzę B5 z lotką ala Subaru to tylko :sick3:

Też nad taką sie zastanawiam (małe a cieszy :D)

d518a83d5598908bm.jpg

Opublikowano

Mi się taka lotka podoba, nie przesadzona i z umiarem bo jak widzę B5 z lotką ala Subaru to tylko :sick3:

Też nad taką sie zastanawiam (małe a cieszy :D)

d518a83d5598908bm.jpg

...jestem tego samego zdania,taka lotka jest dobra z daleka nie widac,a nadaje autu sportowy charakter :good:

Opublikowano

A ja bym takiej lotki nie założył, wolałbym pozostać przy ori zgrabnym tyłku :> Jak już to coś większego. Sam mam na klapie ale większą :>

Opublikowano

ta mała lotka jest kox-zakładaj fajnie wygląda :kox:

Opublikowano

ta mała lotka jest kox-zakładaj fajnie wygląda :kox:

Popieram :hi: fajnie wygląda :good: jak B7 :good:

Opublikowano

Super wygląda :good:

Opublikowano

Delikatny bardzo ładnie wygląda zakładaj :)

Opublikowano

Mała jest fajna :cool1:

Opublikowano

Taka lotka moim zdaniem bardzo mało zmienia, nie szpeci auta, ale jakoś specjalnie mnie nie urzekła. Kuferek w B5 jest tak zgrabny, ładnie zaokrąglony, że osobiście nie zmieniałbym nic w linii.

Opublikowano

małe ale gustowne :>

ja bym nawet zalozyl tylko wlasnie troche szkoda malowac taki maly element gdzie za malowanie i tak trzeba wydac jako za 1 element ale ogolnie jestem za :good:

Opublikowano

A mi sie nie podoba.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

juz rozmawialem z lakiernikiem koszt zalozania takiej lotki z pomalowaniem 50 zl wiec koszty nieduze. dokladnie tak jak mowicie male zgrabne niepozorne a cieszy

Opublikowano

Koszta nieduże to fakt. Tylko pamiętaj że jak Ci się znudzi i będziesz chciał ją zdjąć to zostaną otwory po mocowaniu. :thumbdown: Ja kupiłem niunię ze spojlerem na klapie i gdybym chciał zdjąć to nie bardzo bo te otwory. Ale ten mój mi się podoba :naughty:

Opublikowano

Taka lotka do A4 jest OK - coś większego to już nie porozumienie.

Jedna rada dla planujących montaż - zakładajcie to na samym końcu klapy. Tylko wtedy wygląda to jak trzeba.

To jest lotka a'la M5 E39 i tam była założona na samą końcówkę.

Chociaż minimalne przesunięcię lotki do przodu psuje cały wygląd.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ładna, fajnie wygląda, ale ja bym u siebie nie założył

Opublikowano

Jak bym mial jakas montowac to bym zalozyl ta co kred pokazal :) Ale osobiscie to nie planuje zadnej lotki :tongue4:

Opublikowano

Ja też bym lotki nie założył. Ale już z lotką kupiłem i narazie tak zostaje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.