-
Webasto, ogrzewanie postojowe, nowy pilot kodowanie
Witam, Czy ktos pomogl by mi wprowadzic "nowego" nadajnika od Webasto do komputera auta, rejon Warszawa/Lodz ? Pozdrawiam Jacek
-
iphone 5 warto?
hmmm co do sprzedazy to iphone 5s bije wszystkie rekordy nadal posidam 4 , 5 i 5S i oczywiscie nie ma sensu co porownywac bo i Apple ida do przodu z rozwojem. Czy 5S jest lepsza od 5 ? tak , chociazby po przez czytnik lini papilarnych, super podczas odblokowywania, nie sadzilem ze bedzie "pomocny" Wyglad iPhona kontra innehmm kwestia gustu, ale nie moza porownywac plastikow do aluminum Posiadlem tez tel z Androidem i Win , i powiem NO THANKS , iPhone jeszcze nigdy mi sie nie zawiesil i z tego jestem bardzo zadowolony ! ....tak w nawiasie to widac, jak marki samochodowe decyduja sie na integracje telefonow z HiFi somochodowym, to za jaki system operacyjny biora sie najpierw......bo to po prostu dziala
-
SERWIS VW/AUDI nieautoryzowany
I ja tez poprosze o kontakt
-
H.I.D albo HID zamaist H7
osobiscie wymienilem H1 na HID-y i jest cool , duza roznica w barwie swiatla biale 5000k
-
H.I.D albo HID zamaist H7
Witam, chcialbym wymienic zarowke H7 na ksenonowa zarowke HID, 1.Czy mam na cos zwrucic uwage? 2. Na allegro pojawily sie cyfrowe przetwornice , co to takiego? 3. Czy strumien swiatla lamp bedzie bardziej efektwyny? Pozdrawiam
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Co do silnikow 2.0tdi hmmmmm przejechalem 190.000km i jest jak najbardziej cool !! wiec nie wiem dlaczego Twoja obawa ?
-
Wibracje na biegu jałowym
u mnie tez trzesie troche pomoglo po modyfikacji oprogramowania (tuning+35HP, +80Nm)
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie , mam dylemat czy takie felgi: http://allegro.pl/oryginal-audi-19-5x112-a5-a7-a6-i2276899380.html beda pasowaly do B7 ? i opony 235/35/19
-
225/45/18 vs 235/40/18 co lepiej kupic
Witam, na "polske drogi" kupilem 225/45/18 i jest ok, wizualnie i komfortowo tez w miare, bonus jaki jest przy tym rozmiarze to ze licznik pokazuje rzeczywista predkosc
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
jak sie kabinowalo z tarczami to teraz trzeba cierpiec i chyba tylko 17" beda ok na zimowki
-
Spociki Łódzkie
Panowie, potrzebuje wymienic rozrzad w utku, mozecie kogos polecic w Lodzi albo okolicy ?
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
Rosemeyer, mozesz powiedziec co zrobiles zeby odblokowac "kominek" czy samo sie "oczyscilo" Domyslam sie jak zabawie musialo to wygladac z tym przechodnim
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
może sprawa aku pomoże z moim problemem
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
Witam Panow, Mam ten sam problem z org. postojowym grzaniem. U mnie 3 dni temu kopcilo i smierdzialo ,teraz tylko lekko smierdzi ale system wylanacza sie po 30 sekundach i nic nie dziala pozdrawiam Jacek
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Sam jestem zainteresowany wymiana, ale widze ze jak narazie nikt nie jest w stani powiedziec czegos konkretnego :gwizdanie: