Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacekdk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Czy ktos pomogl by mi wprowadzic "nowego" nadajnika od Webasto do komputera auta, rejon Warszawa/Lodz ? Pozdrawiam Jacek
  2. hmmm co do sprzedazy to iphone 5s bije wszystkie rekordy nadal posidam 4 , 5 i 5S i oczywiscie nie ma sensu co porownywac bo i Apple ida do przodu z rozwojem. Czy 5S jest lepsza od 5 ? tak , chociazby po przez czytnik lini papilarnych, super podczas odblokowywania, nie sadzilem ze bedzie "pomocny" Wyglad iPhona kontra innehmm kwestia gustu, ale nie moza porownywac plastikow do aluminum Posiadlem tez tel z Androidem i Win , i powiem NO THANKS , iPhone jeszcze nigdy mi sie nie zawiesil i z tego jestem bardzo zadowolony ! ....tak w nawiasie to widac, jak marki samochodowe decyduja sie na integracje telefonow z HiFi somochodowym, to za jaki system operacyjny biora sie najpierw......bo to po prostu dziala
  3. I ja tez poprosze o kontakt
  4. osobiscie wymienilem H1 na HID-y i jest cool , duza roznica w barwie swiatla biale 5000k
  5. Witam, chcialbym wymienic zarowke H7 na ksenonowa zarowke HID, 1.Czy mam na cos zwrucic uwage? 2. Na allegro pojawily sie cyfrowe przetwornice , co to takiego? 3. Czy strumien swiatla lamp bedzie bardziej efektwyny? Pozdrawiam
  6. Co do silnikow 2.0tdi hmmmmm przejechalem 190.000km i jest jak najbardziej cool !! wiec nie wiem dlaczego Twoja obawa ?
  7. u mnie tez trzesie troche pomoglo po modyfikacji oprogramowania (tuning+35HP, +80Nm)
  8. Panowie , mam dylemat czy takie felgi: http://allegro.pl/oryginal-audi-19-5x112-a5-a7-a6-i2276899380.html beda pasowaly do B7 ? i opony 235/35/19
  9. Witam, na "polske drogi" kupilem 225/45/18 i jest ok, wizualnie i komfortowo tez w miare, bonus jaki jest przy tym rozmiarze to ze licznik pokazuje rzeczywista predkosc
  10. jak sie kabinowalo z tarczami to teraz trzeba cierpiec i chyba tylko 17" beda ok na zimowki
  11. jacekdk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, potrzebuje wymienic rozrzad w utku, mozecie kogos polecic w Lodzi albo okolicy ?
  12. Rosemeyer, mozesz powiedziec co zrobiles zeby odblokowac "kominek" czy samo sie "oczyscilo" Domyslam sie jak zabawie musialo to wygladac z tym przechodnim
  13. może sprawa aku pomoże z moim problemem
  14. Witam Panow, Mam ten sam problem z org. postojowym grzaniem. U mnie 3 dni temu kopcilo i smierdzialo ,teraz tylko lekko smierdzi ale system wylanacza sie po 30 sekundach i nic nie dziala pozdrawiam Jacek
  15. Sam jestem zainteresowany wymiana, ale widze ze jak narazie nikt nie jest w stani powiedziec czegos konkretnego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.