Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] spojler do a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ni wu ja :hi:

Nie współgra z linia nadwozia .. taki zbędny gadżet :decayed:

Opublikowano

Odpuść sobie. Mój kolega kupił z czymś takim na klapie i kiepsko to wygląda. Pasuje jak pies do jeża :polew: Sam mam spojler na klapie (takie auto kupiłem). I jest on wyższy i mniej delikatny ale dużo lepiej pasuje niż to coś :tongue4:

Opublikowano

A co, chcesz pranie wieszac..? :decayed:

Mowimy spojlerom nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to chyba sobie dam spokój z tym :kox:vdo niektorych aut pasuje, do a4 byc moze i nie, nie ma co zasmiecac niuni gratami zbednymi :decayed:

Opublikowano

Nie :no4: Jestem przeciw

Opublikowano

Jak dla mnie, to nie szpeci, gdybym kupił auto z czymś takim to pewnie by to zostało, ale na pewno nie wydałbym pieniędzy na coś takiego. Wszystko zależy od tego, co Tobie się podoba :good:

Opublikowano

No ja akurat kupiłem auto ze spojlerem, tylko że innym. No i mam czasami ochotę zdjąć ale co z otworami po mocowaniu ? :confused4: Także zastanów się najpierw czy jesteś pewny że chcesz mieć takie coś, bo jak Ci się przestanie podobać i będziesz chciał zdjąć to będziesz miał taki problem.

Opublikowano

lepiej coś takiego zapodaj :)

img.php?img=1224586856.jpg&w=600&h=450&txt=

Opublikowano

Ale takie coś ala S4 B6 jakoś mi nie podchodzi w B5. Najlepiej w B5 nic nie zakładać na tylnią klapę :wink4:

Opublikowano

Ale takie coś ala S4 B6 jakoś mi nie podchodzi w B5. Najlepiej w B5 nic nie zakładać na tylnią klapę :wink4:

Ja tam wole bez spojlera, bo później to kusi przechodniów i spojlery znikają albo cala klapa ze spojlerem ;]

(wiadomo jak to na parkingu przed blokiem.....)

Opublikowano

Pierwsze słyszę żeby ktoś odrywał i kradł spojlery z klap bagażników :polew:

Opublikowano

Ja widziałem jak obcieli boczne odcinki od wsporników ze spojlera i na złom wynieśli. Nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać :wallbash:

Opublikowano

To z czego był ten spojler że poszedł na złom ? :polew:

Opublikowano

moje zdanie jest takie,ze taki,jak w s4 jest maly i mozna powiedziec w dobrym smaku-albo sie podoba,albo nie,ale te wieksze nie pasuja do aut z 4 drzwiami...

Opublikowano

Do B5 nie pasuje żaden spoiler ani inne podobne wynalazki :)

Opublikowano

Do B5 nie pasuje żaden spoiler ani inne podobne wynalazki :)

Racja.. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bez spoilera a4 wygląda dużo lepiej

ja bym nie zakładał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.