Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KAROLZORY

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam mam pytanko odnosnie poduszki czy zaklada sie ja razem z ta guma ktora jest dolaczona? pozdrawiam
  2. witam mam pytanko czy podczas jazdy np 60 70 kmh na wlaczonym tempomcie przy automatycznej skrzyni biegow , i chcac przyspieszyc przesuwajac dzwignie tempomatu do przyspieszania czy samochod powinien zredukowac bieg czy ciagnie do prozdu na jednym biegu ? wydaje mi sie ze kiedys redukowal a teraz gdy ostatnio sprawdzalem nie redukowal! prosze o pomoc i odpowiedz pozdrawiam i z gory dziekuje
  3. witam mam pytanko czy podczas jazdy np 60 70 kmh na wlaczonym tempomcie i chce przyspieszyc przesuwajac dzwignie tempomatu do przyspieszania czy samochod powinien zredukowac bieg czy ciagnie do prozdu na jednym biegu ?/ prosze o pomoc i odpowiedz pozdrawiam i z gory dziekuje [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 18:02_________________________________________________dodaje iz mam automatyczna skrzynie
  4. WITAM WYMIENIALEM PRZEDNIE WAHACZE Z PRAWEJ STRONY I SAMOCHOD BYL NA PODNOSNIKU. PO JAKIMS CZASIE CZYLI PO WYJEZDZIE Z WARSZTATU SKRZYNIA WLACZYLA MI SIE W TRYB AWARYJNY PO KILKU PRZEKERCENIACH STACYJKI WYSKOCZYLA Z DANEGO TRYBU W NORMALNY. JEZDZILEM TYDZIEN BEZ PROBLEMU PO CZYM WSKOCZYLA MI NAGLE W CZASIE JAZDY W KORKU ZNOWU W TEN TRYB KILKA RAZ PRZEKRECILEM STACJKE I PO JAKIMS CZASIE JAZDY WSKOCZYLA W NORMALNY . PO PODLACZENIU POD VAGA WYSKOCZYLO MI POWIADOMIENIE ZE WYKRYTO BLEDY: 00638 SILNIK/ SKRZYNIA BIEGOW POLACZENIE ELEKTRYCZNE 2 , 03-00- BRAK SYGNALU 00297 CZUJNIK OBROTOW SKRZYNI BIEGOW -G38 , 03-10 BRAK SYGNALU -SPORADYCZNY prosze o pomoc mianowiscie czy moze byc to powodem poprzedniego wskoczenia w tryb awaryjny ktorego moglo byc powodem przechylenie samochodu podczas wymiany wahaczy i przechyleniem oleju w skrzyni. czy po skasowaniu tych bledow moze wyniknac jakis problem ?? czy powodem wyskoczenia tych bledow moglo byc to co pisalem czy to problem z tym czujnikiem lub cos innego ??prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam * czytałeś regulamin i punkt dotyczący pisania wielkimi literami ? Następnym razem będzie ostrzeżenie - Łukasz
  5. witam wszystkich na forum audi czy moze mi ktos pomoc jak sprawdzic samochod po numerach vin w najprostszy sposob i jak moge sprawdzic model silnika pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.