Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakie swiece najlepiej nadaja sie do zagazowanego silnika 1.8 125KM?Prosze o podanie marki i ilosc elektr. z gory wielkie dzieki!

Opublikowano

Ja mam NGK trzy elektrodowe i bez problemów.

Opublikowano

Tak jak wyzej:] wklep w szukajke to wyskoczy nr katalogowy świec bo pisałem już go pare razy...

Opublikowano

Dokładniej są to NGK Vline 24.

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie przeszkadza do gazu zalozyc trzy elektrodowe tak jak w katalogu :) i najlepiej NGK. A co powiecie na boscha ?

Opublikowano

Do LPG są w sumie polecane BKR6EIX-LPG w Twoim silniku.

Opublikowano

A jakie proponujecie świece do 1.8 ADR bez gazu?

Opublikowano

A jakie proponujecie świece do 1.8 ADR bez gazu?

Dokładniej są to NGK Vline 24.

Opublikowano

Witam jakie swiece najlepiej nadaja sie do zagazowanego silnika 1.8 125KM?Prosze o podanie marki i ilosc elektr. z gory wielkie dzieki!

DENSO

Opublikowano

Wszystkie inne tylko nie NGK

Opublikowano

Wszystkie inne tylko nie NGK

bo??????

Opublikowano

Wszystkie inne tylko nie NGK

No i tutaj zaczyna się polemika... Może jakieś małe uzasadnienie?
Opublikowano

Bo mialem z nimi same przeboje.

Ostatnio A6 2,4 na ngk zaczęło przerywać gdzie na ory jeździło normalnie.

Inny przypadek to zakladam 4 nowe swiece auto pali na 3 gary,okazuje sie ze na jednej NOWEJ SWIECY nie ma wcale iskry :shocked:

I bylo jeszcze pare inych dziwnych przypadkow ale nie mam czasu opisywac.

Ja NGK omijam z daleka,a wy zrobicie jak zechcecie.

Opublikowano

kupiłes jakieś podróby i problem gotowy

Opublikowano

Ja tam osobiście jeżdżę na NGK BKUR6ET-10 (pomimo LPG) i nie mam problemów, fakt że wymieniam je co 15 tyś, więc nie bardzo kiedy mają się popsuć.

Opublikowano

Tez slyszalem takie opinie,czyli wychodzi na to ze w IC maja podroby w focie i jeszcze gdzies tam.

To powiedz gdzie mam kupic ory bo skonczyly mi sie pomysly.

Opublikowano

Tez slyszalem takie opinie,czyli wychodzi na to ze w IC maja podroby w focie i jeszcze gdzies tam.

teraz przy wszech obecnej chińszczyznie niczego nie można byc pewnym

Opublikowano

Wiec kupuje beru,boscha,championy i od tamtej pory nie mam problemow. :cool1:

Opublikowano

Ja w moim ADR'ku miałem Boscha.założyłem NGK i następne też będą takie.Fakt ,na Boschowskich auto też jeździło ale na japońskich(czy jakie one są) silnik spokojniej pracuje na wolnych obrotach.Ja jestem za NGK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.