Treść opublikowana przez KoDi
-
[ALL B5] Audi andy21
Z tego co podajesz to twoja mało pali w porównaniu do mojej Ogólnie ładna Audiczka... Pozdrawiam!
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Ja jej nie kupowałem z salonu także ktoś tego nie przypilnował albo nie chciał mieć z tyłu elektryki. Jeżeli chodzi o mody to zbytnio w nią nie inwestuję...
-
[ALL B5] To i ja się pochwale :) Pierwszy diesel, spostrzeżenia i małe porównanie
Bardzo ładny klasyk Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
Laleczka Zadbana i bardzo ładna... Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Audi A4
Bardzo ładna i zadbana podobna do mojej A4, tylko że troszkę słabiej wyposażona... Pozdrawiam
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
Bardzo ładna A4 i zadbana, oby ci służyła... Silnik to masz chyba ADR jak u mnie
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
Brawo za odwagę za wjechanie na ten najazd Audiczka spoko... Pozdrawiam!
-
Audi A4 autko już kupione
Bardzo ładna A4... Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
Kolor nietypowy ale całkiem fajnie wygląda
-
[B5 AEB] Kto zaadaptuje przepustnice - Częstochowa ?
Ręczna adaptacja przepustnicy. Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiście wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj.Będzie wtedy słychać dźwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy. Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika). Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą. Temperatura silnika musi mieć 90 stopni celcjusza.
-
[B5 ADR] Dziwne dzwięki podczas dodawania gazu
Możliwe że lejesz jakąś słabą benzynę i zawory grają
-
[B5 ADR] Pytanie do posiadaczy ADR-ów
Jeżeli chodzi o 2 pytanie to mam niestety tak samo...
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
No silniczek w niej to pierwsza klasa szkoda ze tylko w mojej jest bez T... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Najlepiej jak byś jej założył na tył lampy po II lifcie... Ogólnie ładna nawet kolorek zbliżony do mojej A4.
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Fakt że ładna felga to podstawa
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Klasyki są najładniejsze
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Dokładnie
-
[ALL B5] Moja AUDINA
Fajny kolorek
-
Moje Audi A4 2.6 V6
Bardzo ładna Audiczka, a o silniczku już nie wspomne... Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Ja do swojej założyłem białe i wygląda to tak:
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Po wymianie kierunków bocznych na białe
-
A tu moja niunia A4 1,8 T 200 KM
Być może Kowi87
-
A tu moja niunia A4 1,8 T 200 KM
Ładna ładna tylko że jak na rocznik '99 to mi nie pasuje na II lift bo lampy, kierunki boczne i klamki nie te jeśli dobrze widze...
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
- [B5 AHH] Moje pierwsze autko
Audiczka jak nówka - bardzo ładna... Dodaj jeszcze kilka fotek z wnętrza - [B5 AHH] Moje pierwsze autko