Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KoDi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KoDi

  1. Ładna A4, podobna do mojej Oby służyła...
  2. Mam pytanie co to jest bo nie raz na wolnych obrotach mi to tak "cyka" i nie wiem czy to tak musi być? Po zwiększeniu obrotów cykanie ustaje...
  3. Może w przyszłym czasie coś pomyśle o jakiś fajnych felgach
  4. Do ciebie dropsone ale myślałem że zawsze troszke informacji by ci się przydało ale skoro nie to trudno
  5. Tu się troszkę dowiesz... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.0.html
  6. No bardzo podobna tylko że twoja troszkę lepsza wersja no i oczywiście silniczek z T
  7. KoDi odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    Czy przy silniku 1.8 ADR też idzie rura o średnicy 2,5"?
  8. Ładna A4 bogata wersja brakuje tylko skórki...
  9. Wydaje mi się że to nie będzie nic poważnego...
  10. KoDi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wczoraj Adrian nie miałem zbytnio czasu ale w przyszły piątek postaram się wpaść na spota
  11. Udaj się po Świętach do elektryka albo sam rozbierz ten plastik pod kierownicą i ten boczek a może trafisz na ten przekaźnik czy co tam jest
  12. Mi też się tak wydaje wojtekce skoro słychać jakieś "cyk" Weź jeszcze Copywriter zdejmij ten boczek co przy dźwigni otwierania przedniej pokrywy i tam posłuchaj może wtedy zlokalizujesz przyczynę
  13. KoDi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich z Klubu A4 RADOM
  14. Już ma naklejeczkę klubową na tylniej bocznej szybce
  15. Co racja to racja ale na gazie to już nie to...
  16. Tak, skrzynka z bezpiecznikami pozycja 29. Powienien iść 15A
  17. Może jakiś przekaźnik jest walnięty albo poprzedni właściciel miał odcinke i ci o tym nie powiedział. Skontaktuj się z nim...
  18. Nie koniecznie musisz wymieniać przewody wysokiego napięcia ale dobrze by było je raz kiedyś wymienić
  19. Ja ori miałem w mojej 1.8 ADR BOSCH F7LTCR. Dziś założyłem NGK BKUR6ET-10 i jest efekt ale to też dlatego że świece nie były wymieniane chyba od początku. Samochód spokojniej pracuje i nie telepie na wolnych obrotach.
  20. Podpiołem się pod zacisk (15) i wszystko jest ok. Dzięki!
  21. Ale na tym przewodzie co mówisz to będzie napięcie dopiero po zapłonie?
  22. Łatwiej by było na tej szynie znaleść niż wpiąć się do stacyjki...
  23. Poszukuję przekaźnika lub styku, który ma napięcie +12V po przekręceniu zapłonu jak również w trakcje kręcenia rozrusznikiem? Z góry dzięki za pomoc
  24. KoDi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Czitos miałeś identyczną sytuację jak ja Dobre foty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.