Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

...Przedstawiam moja A4, ktora została wydana w1996 we włoszech.

Sprowadziłem ja z Niemiec pewien czas temu, jednak dopiero teraz po kilku modach zamieszczam watek na temat mojego auta.

Silniczek 1,8 125 Km ADR... :a4fan:

Wyposażenie:

1) 4x Air-beg

2) Klimatyzacja

3) 4XSzyby el.

4) Alufelgi 16"

5) Xenon + lampy Depo (przód)

6) Lampy tył po I Lifcie

7) Elektryczne, podgrzewane lusterka

8) Auto-Alarm

9) Domykane szyby z pilota

10) i pare innych dodatków

....Niestety brak Fisa:(

...Mody:

..Lampy przod Depo

..Lampy tył I lift

..Xenon 6000k HID

..Alu Felgi 16

..Grill po lifcie

..Emblematy Out

..Wymiana mieszka

..Boczne kierunki białe

Przyszłe mody...

..marzy mi sie kiera od s4

..ściema szyb

..wymiana tapicerki w drzwiach

...i kto wie......czekam na propozycje??????

Nowe fotki wstawie, gdy znajde troszke czasu.......

Oto moja A4:

dscn0412f.jpg

dscn0413l.jpg

dscn0414l.jpg

dscn0415.jpg

dscn0416.jpg

dscn0417.jpg

dscn0418o.jpg

dscn0419.jpg

dscn0420.jpg

dscn0422u.jpg

dscn0423b.jpg

POZDRO CHRIS86

Opublikowano

a nie dalo sie stanac dalej juz od autka przy robieniu zdjec? :evil:

ladny kolor, dobre mody chociaz jak zmieniales tylne lampy to mogles wrzucic II lift, nie ma nic ladniejszego jesli chodzi o tyl w B5.

ile ci zżera gazu?

oby sluzyla

Opublikowano

Ładna A4, podobna do mojej :wink4:

Oby służyła...

Opublikowano
  • Autor

....Gazu mi troche łyknie kolo 13l w miescie

W trasie z pewnoscia troche mnie kolo 10l

Opublikowano

audi w benzynie jednak nie jest oszczędne :decayed: co innego w ropniaku :evil:

ogólnie ładna sztuka

tylko te fele mi nie leżą :thumbdown:

Opublikowano

Bardzo ładne auto ale alu 17 byłby lepsze. Te, które masz teraz są ładne ale kojarzą mi się z volvo.

Poza tym :kox: i kolor jak mój.

Opublikowano
  • Autor

...Myslałem na 17 nawet zawias w dół.

...ale czasem jazda po polskich drogach nie jest warta tego.

A wiem cos o tym niedawno wymieniłem prawie całe zawieszenie przednie Febi ponad 1000 PLN zostawiłem :(

....Ale jak chce sie lansowac A4 trzeba płacic.

Opublikowano

Ładne Audi tez w Gazie jak moja :) ja mam felgi 17 i jestem średnio zadowolony z jazdy po naszych dziurawych drogach dlatego planuje założyć orginalne 16 bo jezdzi się o niebo lepiej a wygląd tez jest ładny :) pozdrawiam i bezawaryjnej jazdy życzę

Opublikowano
  • Autor

Matius

...Ile zrobisz km na pełnym baku LPG??

Opublikowano

Już tak nie płaczcie nad tymi 17stkami, dla niektórych 18" to mało. Na komforcie dużo nie zyskacie a wygląd :thumbdown:

Opublikowano

są gusta i guściki :decayed: przy 17" tracisz troche komfortu i "zawieszenia" ale masz lepszy wygląd, lepsze trzymanie sie na drodze, na 17" nie jest wcale tak twardo i niekomfortowo - jezdziłem więc wiem :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 13:25_________________________________________________a twojej audi nalezy sie duzy bucik - wkońcu ma swoje lata :przebiegly:

Opublikowano

Matius

...Ile zrobisz km na pełnym baku LPG??

pierwsze tankowanie gazu 13l / 100km jazda po mieście korki plus klima od czasu do czasu no i wiadomo jak to po kupnie pare razy But w podłoge :) drugie tankowanie gazu na 36 l gazu zrobiłem ok 70km w mieście reszte 305 km na trasie jadąc do wrocka średnia 9.5 l gazu

Bede co tankowanie sprawdzał jak ze spalaniem pierwsze tankowanie robiłem na statoil drugie na BP a 3 znów na statoil wydaje mi się ze BP ma lepszy gaz...takie moje pierwsze spostrzeżenie :)

do butli wchodzi mi ok 42 L a u ciebie jak ze spalaniem ::??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

...Myslałem by na lato przyciemnic delikatnie szybki

Jednak widziałem u znajomego bardzo mocno przyciemnione szyby.

Od srodka widocznosc jest bardzo dobra.

Jakie jest wasze zdanie

czekan na info

Opublikowano

ściemniaj wszystki szybki równo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

....O innym rozwiazaniu nawet nie myslałem.

Ale co mi proponujecie.

Jasna czern czy czarna smoła.

Opublikowano

tył dawaj 70%

przód 50%

wystarczy w zupełności bo z tyłu nikt nic nie widzi co w środku a w nocy to już dopiero można tam fajne rzeczy robić :naughty::polew: a i widoczność jest wystarczająco przez tylnią szybę...

a co do przodu to 50 to jest idealnie... widać dobrze ścieme... Ciebie prawie też nie widać za kółkiem... słońce Ci nie wali do środka... a i w lusterkach coś widać :good:

ja tak mam u siebie i jestem baaardzo zadowolony :kox:

Opublikowano
  • Autor

..moze masz jakies fotki, badz link

Dzieki pozdro

Opublikowano

w moim profilu na stronie do której mam link w poodpisie widać ścieme tyłu...

przodu jeszcze nie mam na fotkach bo robiłem nie dawno...

jutro odbieram autko gotowe już od mechanika to porobię foty nowe

Opublikowano
  • Autor

Widziałem twoja A4....elegancko sie prezentuje.

Dasz mi namiar na przednie ledy??

Opublikowano

dziękuję :decayed:

ledy przednie robiłem na zamówienie żeby wioski nie było :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.