Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KoDi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KoDi

  1. Nie jest tak łatwo wcisnąć go śrubokrętem. Ja tak miałem u siebie i strasznie były zapieczone i nie obyło się bez klucza do wciskania cylinderków...
  2. Bardzo ładna Audiczka
  3. Troszkę się koledze pomyliło z działami...
  4. A może łożysko...
  5. Ja u siebie też wyciołem kata i wstawiłem rurkę i jestem zadowolony mimo że kat był jeszcze dobry. Odrazu odczułem że moja Audunia jest żwawsza i fajniej wydeszek pracuje. Spalanie tez mi spadło z 0,5l na 100km ale nie wiem czy to jest spowodowane wycięciem kata bo w tym czasie jeszcze duzo innych rzeczy robiłem. Polecam
  6. Skórka taka sama jak u mnie. Ładna A4... Pozdrawiam!
  7. Bardzo ładna A4 pierwsza klasa Skórka jak się patrzy...
  8. Ja narazie lamp nie będe wymieniał. A na swoją Audiczke tez nie narzekam...
  9. Bez probemu wycinaj kata w ADR. Oczywiście wspawaj rurkę...
  10. Bardzo ładna Audiolka
  11. DAVID23 musisz poszukać bo nie raz się trafiają albo tu na forum poszukaj bo nie raz koledzy sprzedają części
  12. Widać że dobrze utrzymana szkoda tylko że 1.6 ale jak by nie było to Audi . Załóż sobie listwy chromowe wokół szyb - polecam
  13. Lampy z tyłu zmień na diodowe po II Lifcie i zdejmij znaczek A4
  14. KoDi odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko samochód kradnie się w ciągu minuty albo i nie to ciekawe kiedy by znalazł 2 miejsca odwodu
  15. KoDi odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.allegro.pl/item634871849_sensorowa_blokada_zaplonu_multiblok_atest_polski.html
  16. W sumie przewody Beru jeszcze tańsze od NGK Niby na moich świecach NGK pisało że Made in Japan ale może tylko tak pisze
  17. Świece też kupiłem NGK i jestem zadowolony
  18. Polecam listwy chromowe
  19. Ja za wstawienie rurki i wycięcie kata kosztowało mnie 40zł
  20. KoDi odpowiedział(a) na PLZ! temat w Audi A4 B5
    U mnie również dosyć szybko się nagrzewają tak jak u kolegi wyżej...
  21. Ładna Audiczka, zapodaj do niej listwy chromowe będzie jeszcze ładniej wyglądała...
  22. Tu sobie poczytaj...
  23. Listwy łatwo się nakleja sam naklejałem i nie było żadnego problemu. A efekt na żywo też jest ładny - mi się podoba Tu jest link do aukcji listew chromowych: http://www.allegro.pl/item625045893_audi_a4_b5_obwodki_szyb_tuning_przes_0zl.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.