Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekaudia4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to juz lepiej kup sobie nowy kluczyk i od nowa zaprogramuj
  2. Podlacz pod komputer czy sa jakies bledy
  3. Dzieki wszystkim za pomoc :P
  4. czyli nikt nie zna numeru ???
  5. witam posiadam audi a4 2001 b6 i nie wiem jaki jest numer do mojego kluczyka czy ktos moze to wie >??[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 16:04_________________________________________________chodzi mi o beterie bo musze wymienic
  6. Kluczyk w moim autku jak chce otwierac lub zamykac dziala tylko jak jestem blisko auta a czasami musze 2 razy przycisnac... Czy to moze byb wina bateri ....
  7. Ja bym stawiam na serwo... Najlepiej zawiez do jakiegos specjalisty niech ci zbada dzialanie serwa.... Pozdro..
  8. Jezeli chodzi o to "reperowanie" serwa to mechanik powiedzial ze byo troszke wody w serwie i ze to wyczyscil i zalutowal serwo.... Tak to wyglada....[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 17:32_________________________________________________NO wiec to bylo SERWO !!!!!!!! wymienilem i teraz wszystko0 jest
  9. Moj znajomy mial podobny problem... Wina byla bezpiecznika.....
  10. Witam chcialem jeszcze raz poruszyc temat hamulca w mojej b6. Sprawa jest taka ze mam problem samochodu ktory sam hamuje prawie wszystko mam nowe oprocz serwa ktoro bylo podreperowane. Podczas hamowana pedal bardzo gawtownie reaguje ( deliokatne dotkniecie i ostro hamuje ) normalnie to pedal powinien chodzic gladko a moj jest twardszy troszke i bardzo gwaltownie reaguje... ma ktos jakis pomysl??
  11. No wiec tak zaciski wymienialem poniewaz mialem problem z jazmami podczas nagrzania sie wyginaly dlatego wymienilem wszystko.... A co do przewodow to wszystko bylo sprawdzane ( droznosc przewodow ) w obu kierunkach.... wiec nie wiem..... Ale kiedys przeczytalem zebym sprawdzil ile mam wlanego plynu hamulcowgo i bylo ponad MAX wiec troche odsaczylem strzykawka ale w sumie nadal jest kilka milimetrow ponad max <tak mi sie wydaje>.... w sumie to troche pomoglo pedal od razu inaczej pracuje.... i juz hamuje minimalnie.... wiecej pomyslow nie mam.... czy to moze byc ta opcja z plynem??? Prosze o odpowiedz :p Dzieki pozdrawiam.....
  12. No wiec to nie jest wina lozyska bo bylo sprawdzane..... Zaciski sa nowki oryginalne tak samo tloczki, ogolnie to wszystko przy kolach jest wymienione.... Czekam na jakies inne opinie lub propozycje....
  13. Witam przewody sa nowe a zaciski sprawdzalem dzisiaj i jest ok. Zaciski sa oryginalne Wiec nie wiem co jeszcze
  14. No wiec pisalem juz kilka razy ale dzisiaj bylem u mechanika i sprawdzal wszystko : pompe hamulcowa, servo, przewody, zaciski, pompe abs doslownie wszystko jest sprawne !! A moj samochod nadal sam hamuje 2 kola z przodu.... Sprawdzalem teraz na podnosniku i hamuje... Wiecie moze co sie stalo?? Bo ja juz trace sily do tego juz... ;( A i dzisiaj jeszcze odpowietrzyl mi caly uklad i NIC ;(
  15. Moge prosic o porade jak to sprawdzic Krok po kroku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.