Arkadi73

Osiągnięcia Arkadi73

Reputacja

1. Można by było się przyłączyć. Jestem tu nowy, ale zawsze chętny
  2. Ma ktoś jakiś sposób jak wyciągnąć takie radio. (mam cienkie nożyki i wchodzą bez problemu)ale mam kłopot lewa strona puszcza bez problemu a prawa za cholere nie reaguje. Nie zależy mi na radiu ale nie chcę nic połamać. Może ktoś coś doradzi :embarrassed:JAK się do tego dobrać
  3. Szukam kogoś w Londynie kto mi rozkoduje radio Concert
  4. Witam chciałem wyciągnąć radio i mi się nie udało puściła tylko jedna strona. ;( ale radio sie zakodowało a nie mam żadnego kodu. Jak ci sie uda to daj znać mieszkam w Londynie.
  5. Mam coś takiego pisk przy maksymalnym skręcie kierownicy i w prawo i w lewo. Czy to pasek? piszczy tylko przy maksymalnym skręcie.
  6. A czy istnieje możliwość sprawdzenia kiedy był wymieniany pasek ( kupiłem niedawno autko z przebiegiem 92tyś ) i nie wiem co robić
  7. Mam podobne objawy w A4 B5 zapala mi się kontrolka od świec ale nie ma żadnych zaników mocy. Dzieje się tak zaraz po odpaleniu auta w czasie jazdy ( Pada całymi dniami ) po paru chwilach gaśnie. Zaczynam się martwić
  8. Witam mam podobny problem ;( Na tylnej półce są 2 głośniki do prawego jest podłączony kabel ( zaglądając od bagażnika) a przy lewym wisi jakaś wiąska z wtyczką (taką jakąś dziwną na pare przewodów chyba z 5) i oczywiście nic nie gra. Jakieś podpowiedzi gdzie szukać problemu? a może gdzieś znajdę schemat instalecji (radio-głośniki) albo jak sie dostać do kabli i gdzie ich szukać, dodam że przednie w dżwiach :>grają a radio jest orginalne.
  9. Jestem posiadaczem tej zielonki od tygodnia i dopiero ją poznaję
  10. Witam wszystkich na Forum. Jestem nowym posiadaczem Audi A4 1,9 TDI SE i chciałbym zostać członkiem tego KLUBU. Pozdrawiam wszystkich członków. (i oco chodzi z tymi oznaczeniami silnika i jak mam sprawdzić jaki jest mój ?)