Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja A4 1.9TDI po I lifcie, nabyta drogą kupna w kwietniu 2006r.

Wyposażenie:

-ABS

-2xAirbag

-2xelektryczne szyby

-2xPodłokietnik

-elektrycznie sterowane lusterka

-klimatronik

Wykonane mody

Nadwozie

-przedni zderzak S4

-halogeny przeciwmgłowe S4 + HID 4300k

-LED-y tył ala II lift

-grill S4 oklejony folią 3M czarny połysk

-reflektory przednie S4 + HID 5000k

-postojówki LED

-podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED

-boczne kierunkowskazy wymienione na black

Zawieszenie

-nowe amortyzatory sachs od 1BE

-sprężyny weitec -35 mm

-alufelgi z A4 B6 S-line z oponami Nexen N3000 225/45/17 (setup letni)

-stalfelgi z oponami Goodyear UG7 (setup zimowy)

Silnik

-osłony komory silnika Passat VR5

-podszybie po II lifcie

-kolektor dolotowy AWX

-wywalony zawór EGR

-wtryski 0,216 mm

-pompa wtryskowa 11mm

-turbo BRD

-skrzynia biegów 6b DQS

-wkładka filtr powietrza K&N

-wywalony katalizator

-lewe nadkole S4

-sylikonowe wężyki podciśnieniowe

-program by MR Motors

-sprzęgło wzmocnione by Radzikowski

Hamulce

-przód SWAP hamulców z 280mm na wentylowane 312mm z tarczami Mikoda nawiercanymi i nacinanymi i klockami Boscha

-tył nowe tarcz i klocki Boscha

Wnętrze

-podłokietnik przód

-tylna półka z ori roletą szyby

-kierownica S4 obszyta czarną skórą perforowaną by B.M Cusoms :)

-dźwignia hamulca ręcznego obszyta czarną skórą perforowaną by B.M Cusoms :)

-gałka zmiany biegów + mieszek obszyta czarną skórą perforowaną by B.M Cusoms :)

-dekory biała alcantara

-sterownik centralnego zamka z wkładką do orginalnego kluczyka scyzoryka Audi

-ori kluczyk scyzoryk banan

-podświetlane kratki nawiewów po II lifcie

-podświetlenie nóg po otwarciu drzwi LED

Audio

-jednostka sterująca Pioneer DEH 6800MP

-głośniki przód PowerBass L50C w wytłumionych drzwiach

-głośniki tył PowerBass L6502

-subwoofer PowerBass S12C

-wzmacniacz 5 kanałowy Axton C509

-okablowanie Hollywood

-zestaw głośnomówiący Nokia CK-200

Plany:

-FMIC

-wydech przelot z kwasa

-ciemna szyba

-zderzak tył S4

-jakieś 18" na lato i pozostawienie obecnych 17" na zimę

1c3723336ca8b5a5med.jpg

6999b06408ff16f0med.jpg

9b49bd7391b1e320med.jpg

8e1ea400f476fec5med.jpg

89a4ab900f6f476dmed.jpg

e604965272d04cb5med.jpg

4196b70bb6a53c7emed.jpg

026fb539a8b5bb7fmed.jpg

597c31bf8791d04dmed.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI

Opublikowano

Bardzo ladna, podoba mi sie, ladny ma pyszczek ;)

Opublikowano

bardzo ładna :)

Opublikowano

Laleczka :wink4:

Zadbana i bardzo ładna... Pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

miodzio :slina:

:good:

Opublikowano

Krzysiek ale zmian na plus narobiłeś :kox: ja bym tu widział jeszcze czarne lampiszony z przodu, był by niezły czarnuch :kox:

Opublikowano

Przypomniała mi się poprzednia furka Iversona :beksa:

To ile masz tam koników teraz? :) Bardzo dobre zmiany :good: Laleczka :good:

Opublikowano

zaajebista jeszcze te szybki w czerń lampki po II lifcie i będzie prze :kox: czekam na te mody :decayed:

Opublikowano

ładna :good:

na pewno masz 4 jaśki, a nie 2

Opublikowano

za***ista jest, ma coś w sobie :good:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka... daj jakieś foty wnętrza... ale skoro tylko 90 koników to pewnie Rogal by coś temu zaradził :) i tak już jest :kox:

Opublikowano

E no kolorek robi wrażenie, zwłaszcza z takimi modami z przodu :naughty:

Elegancko sie prezentuje. :good:

Opublikowano

Czarny grill w połączeniu z czarnym lakierem rządzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładna :good:

na pewno masz 4 jaśki, a nie 2

No niestety tylko 2

bardzo ładna sztuka... daj jakieś foty wnętrza... ale skoro tylko 90 koników to pewnie Rogal by coś temu zaradził :) i tak już jest :kox:

foty wnętrza dodam na razie poza kratkami nawiewów z II liftu i skórkowej nakładki ręcznego jest goła seria.

Co do 90 koni to kiedyś były, później przyszedł program na 115 km a niedawno wtryski 216+wyjebutany kat+nadkole od S4 więc moc bliżej nie określona.

Mam pompę od AFN-a i zastanawiam się czy nie przerobić jej na 11, wtedy dopiero podskoczę do Rogala

Opublikowano

Nie miałeś kiedyś ramek .eu?

Gdzieś już to auto widziałem, mało kto ma czarną ramkę w grillu s4 :mysli:

_________________________________________________

Dobrze myślałem. Znalazłem w moich "prywatnych" zbiorach zdjęć a4 z modami godnymi naśladowania :good:

RfM29.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się miałem

_________________________________________________

Orientuję się może ktoś ile kosztuje przeróbka pompy AFN na 11mm?

Opublikowano

Orientuję się może ktoś ile kosztuje przeróbka pompy AFN na 11mm?

Z montażem coś koło 800 -1000zł (nie pamiętam dokładnie).

Podkowiński Bogdan. Nadarzyn - zadzwoń i spytaj :wink4:

606820768

Opublikowano
  • Autor

montaż to ogarnę, bardzie mnie interesuje sama przeróbka pompy :mysli:

Opublikowano

montaż to ogarnę, bardzie mnie interesuje sama przeróbka pompy :mysli:

Zadzwoń do Nadarzyna, gość jest naprawdę kumaty, uczciwy i wcale nie jest drogi.

U mnie wyszło koło tysiaka a moja pompa była w stanie agonalnym.

Na forum czytałem, że sama przeróbka to koszt 650zł (w Nadarzynie).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.