Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przeszkadza jedno koło napędzane P.R. :tongue4:

Furak odebrany, strzelona jedna fota zimowa :hi:

1c3723336ca8b5a5med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI

Opublikowano

spoko furka i widzę ze sporymi planami, powodzenia w modzeniu :)

Opublikowano

Jest piekna :kox: Taki przod jak masz, marzy mi sie w moim :embarrassed::good:

Opublikowano

krzysiek mam pytanie jak ci sprawują się te tarcze mikody?? szumią piszczą czy bez żadnych objawów ubocznych??

Opublikowano

Piękna sztuka, dostojnie i ze smaczkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

krzysiek mam pytanie jak ci sprawują się te tarcze mikody?? szumią piszczą czy bez żadnych objawów ubocznych??

są nieznacznie głośniejsze w porównaniu do gładkich przy bardzo ostrym hamowaniu, a poza tym jestem bardzo zadowolony :good: (nie ma bicia na kierownicy i pedale hamulca).

Co do hamulców to zastanawiam się jeszcze nad dwu sekcyjną pompą od B6, kolega zakładał do swojego B5 i jest mega różnica w hamowaniu a podchodzi prawie P&P.

Opublikowano

a klocki w lecie przy delikatnym hamowaniu nie popiskują??

Opublikowano
  • Autor

a klocki w lecie przy delikatnym hamowaniu nie popiskują??

nie jest w lalce heble w ogóle nie piszczą

Opublikowano

dzięki za info :hi:

Opublikowano

Plany i realizacja na +, prezencja też mega:)

Opublikowano

:hi:pieknie sie w czarnym prezentuje, moj wzor do nasladowania jesli chodzi o front :)

powiedz tylko jak dokladnie okleiles ten grill, jaka folia i jak to robiles?

Opublikowano
  • Autor

:hi:pieknie sie w czarnym prezentuje, moj wzor do nasladowania jesli chodzi o front :)

powiedz tylko jak dokladnie okleiles ten grill, jaka folia i jak to robiles?

Z oklejeniem ramki grilla wielkiej filozofii nie ma. Demontujesz chromowaną ramkę, odtłuszczasz i naklejasz termokurczliwą folię 3M.

Uformować folię możesz suszarką do włosów lub opalarką. Jest chyba na forum gdzieś opis jak chłopaki oklejali dekorty.

Opublikowano

Ładna S4 look, i fajnie robiona, brakuje tylko jeszcze jakiś lepciejszych foteli, typu pół kubełki lub recarosy :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Hej, właśnie niedawno przypomniałem sobie o tym aucie i wątku :) a że coś tam powoli się zmienia to troszkę się podzielę.

Led-y ala II lift z przyciemnionym kierunkowskazem

61619de43fd74275med.jpg

c419fa68ef061590med.jpg

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-200

0b262d2ce79449ccmed.jpg

Na montaż czeka skrzynia DQS i pompa 11mm, w weekend zabieram się montaż.

Opublikowano

Fajna furka mody na + ale zmien opis, auto nie jest po pierwszym lifcie :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

Kiedyś to auto ryło mi banie. Teraz, zresztą też:slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Kiedyś to auto ryło mi banie. Teraz, zresztą też:slina:

Dzięki, fajnie że się podoba. Twoja furka też za***ista szkoda, że sprzedajesz bo tyle $ zainwestowałeś.

Moja nie jest już autem na co dzień i chyba zostanie u mnie do końca.

Jak będziesz swoją rozsprzedawał na graty to daj znać, może wziął bym coś od ciebie?

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 15:18 ----------

Niestety zapadła szybka decyzja i muszę się rozstać z moją olimpiadą.

Samochód był moim oczkiem w głowie i zarazem hobby, naprawę bardzo doinwestowany.

Auto nie wymaga wkładu finansowego, ostatnio zakupiłem do niego pompę hybrydę 11mm i kpl. swap skrzyni DQS które dorzucę przy sprzedaży nowemu właścicielowi.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW lub szybciej pod numerem telefonu 501-970-193 rozważę każdą rozsądną propozycję.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

napisz co to za 11 i czy nie oddasz oddzielnie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
napisz co to za 11 i czy nie oddasz oddzielnie :)

Hybryda AFN i AHH (fala AFN tłokorozdzielacz AHH) pompa kupiona od kolegi z forum vauxhall85.

Dopóki nie sprzedam samochodu nie sprzedaję gratów, które ostatnio kupiłem do auta i nie zostały założone.

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 21:42 ----------

AUDI A4 B5 1.9 TDI S4 PAKIET (3336531764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 10:49 ----------

Nowa cena hop :)AUDI A4 B5 1.9 TDI S4 PAKIET (3384705995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.