Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

OK dzięki na pewno się tam odezwę :hi:

_________________________________________________

Z chęcią przygarnę też halogeny do zderzaka S4 po lifcie, jak by ktoś miał to proszę o wiadomość

Opublikowano

ladna sztuka :slina: w dodatku czarna :):good:

Opublikowano

naprawdę piękny egzemplarz. tylko pozazdrościć właścicielowi :good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie fajnie, że się wam podoba.

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 22:28_________________________________________________

Z racji długich zimowych wieczorów nastąpił mały update i doleciało kilka gadżetów

Osłony silnika od Passata VR5 i podszybie po II lifcie

109b353caf7d43cfmed.jpg

Kierownica S4, gałka+mieszek zmiany biegów, nakładka dźwigni hamulca ręcznego by B.M Customs

eb90783e4ab2fe22med.jpg

87ef190477ed0bc1med.jpg

f9be287e25daa78cmed.jpg

9a82c4712f06d26emed.jpg

6ed3265226bc1761med.jpg

0bb67edb38d844f0med.jpg

Skończyłem też audio (głośniki tył PowerBass L6502, subwoofer PowerBass S12C wszystko pędzone 5 kanałowym Axtonem C509)

f6b2a5052b140643med.jpg

29efe9ad18f5aa97med.jpg

Dorezałem też długo poszukiwane halogeny do zderzaka S4, zostało jeszcze zapodać w nie HID-a i ori kluczyk scyzoryk

Edytowane przez krzysiekTDI

Opublikowano

Zmiany na plus :good: , dawno sie tu nie chwaliłeś już, myślałem że zaprzestałeś modyfikacji :gwizdanie:

Opublikowano

działałeś już coś z turbiną od AWX? cały czas się zastanawiam czy ładować kasę w obecną padlinę czy zbierać na inny. W sumie wydaje mi się że wymiana wtryskiwaczy i soft to jedyna racjonalna rzecz, którą można zrobić z AHU, a z drugiej strony pojeździłbym jeszcze ze dwa lata obecnym parchem :>

Opublikowano
  • Autor

Zmiany na plus :good: , dawno sie tu nie chwaliłeś już, myślałem że zaprzestałeś modyfikacji :gwizdanie:

E tam zaprzestałeś systematycznie małymi krokami coś dłubie bo furak ma dożywocie u mnie i traktuje go już bardziej jako zabawkę.

działałeś już coś z turbiną od AWX? cały czas się zastanawiam czy ładować kasę w obecną padlinę czy zbierać na inny. W sumie wydaje mi się że wymiana wtryskiwaczy i soft to jedyna racjonalna rzecz, którą można zrobić z AHU, a z drugiej strony pojeździłbym jeszcze ze dwa lata obecnym parchem :>

Wymianę turbawki zostawiam chyba na koniec bo trochę w AHU z tym zabawy, na dniach jestem umówiony na korekte u Rogala więc zobaczymy co z tego AHU wyjdzie :naughty:

Opublikowano

widzę osłonki elegancki leżą :cool1:

Opublikowano
  • Autor

widzę osłonki elegancki leżą :cool1:

Ano leżą i troszkę się do tego przyczyniłeś :good:

Opublikowano
:naughty:, dorabiałeś jakieś uchwyty? masz możę fotę jak to rozwiązałeś?
Opublikowano
  • Autor

:naughty:, dorabiałeś jakieś uchwyty? masz możę fotę jak to rozwiązałeś?

posiłkowałem się tym http://www.passatplus.de/umbauten/motorabdeckung/motorabdeckung.htm

osłonę na filtr zamocowałem dokładnie jak w tej instrukcji a na pompę abs-u zrobiłem otwór w pasie przednim i dorobiłem zaczep koło zbiorniczka wyrównawczego

Opublikowano

Jedno z moich ulubionych aut na forum, powoli do przodu ale cały czas w świetnym stylu :good:

Co czarne to czarne :>

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto małymi kroczkami nadal się zmienia i tak od ostatniego razu wleciały:

Hample od A6

597c31bf8791d04dmed.jpg

12c6005c21a4f1e4med.jpg

Wymienione z rzeczy eksploatacyjnych:

-Tarcze+klocki+łożyska tył i nieprzewidzianie podczas zmiany rotory ABS-u, które pękły przy wybijaniu.

-Wszystkie wahacze+końcówki drążków kierowniczych na Lemfordera

-Łożysko piasty koła Prawy Przód

-Wentylator klimatyzacji

-Broki bloku silnika (delikatny wyciek płynu chłodzącego, już myślałem że uszczelka pod głowicą :>)

Korekta programu na wtryskach 0.216 u Rogala

cb6cee33417f553emed.jpg

Wynik troszkę słaby bo kilka rzeczy do poprawienia, jak poprawie mam wpaść na korektę.

Najbliższe plany to kolektor dolotowy od AWX i FMIC

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2011, 00:24_________________________________________________

Optycznie Adela zbyt wiele się nie zmieniła

f0fd0437ef6a6609med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI

Opublikowano

bardzo ładna :) dobre mody :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wskoczyły na pokład 2 nowe mody

HID 4300k do halogenów przeciwmgielnych S4

fce058a3281e1d19med.jpg

e604965272d04cb5med.jpg

0991fd7298d7e057med.jpg

Sterowni centralnego zamka z wkładką do kluczyka scyzoryka, takiego jak w nowych 0000

5d1885c0653869dbmed.jpg

a801eadeb3476422med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI

Opublikowano

Wskoczyły na pokład 2 nowe mody

HID 4300k do halogenów przeciwmgielnych S4

fce058a3281e1d19med.jpg

e604965272d04cb5med.jpg

0991fd7298d7e057med.jpg

Sterowni centralnego zamka z wkładką do kluczyka scyzoryka, takiego jak w nowych 0000

5d1885c0653869dbmed.jpg

a801eadeb3476422med.jpg

kiedy kupiles i skad wziales ten sterownik???

Opublikowano
  • Autor

kiedy kupiles i skad wziales ten sterownik???

Kupiłem tu http://quasarelectronics.pl/ w tamtym tygodniu

Opublikowano

Piękność :good:

Opublikowano

kiedy kupiles i skad wziales ten sterownik???

Kupiłem tu http://quasarelectronics.pl/ w tamtym tygodniu

i bez problemu? maja tez wkladke pod ori ale kwadraciaka scyzoryka? mozesz zdradzic koszt, bo solarek i armistead tego szukaja, ja mam od quasara alarm a30 z taka wkladka jak ty, ale quasar przestal to produkowac, jakis facio z wroclawia wykupil calal partie co im zostala maja caly czas dostepny ten wklad do pilota?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.