-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
GTA 4 wypas zresztą jak i pozostałe części. Przeszedłem wszystkie
-
Spoty Olsztyńskie
To do zobaczenia 15 w Olsztynie
-
Spoty Olsztyńskie
Mam jeszcze takie pytanie jak te spoty wyglądają.Pytam bo bym tam zawitał pierwszy raz i że się spytam jak wygląda sprawa z "nowymi" którzy przyjeżdżają do Olsztyna na spocik
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
naprawdę piękny egzemplarz. tylko pozazdrościć właścicielowi
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Kane & Lynch, Freedom Fighters i Batman : Arkham Asylum
-
DIRT 3
No i już jest nowy trailer do jednej z najlepszych ścigałek DiRT 3 Trailer
-
Spoty Olsztyńskie
15 sierpnia to może i ja się do Olsztyna wybiorę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam wszystkich fanów i kierowców nie tylko modelu A4 ale ogólnie całego koncernu AUDI :> miło mi wstąpić do tego elitarnego grona
mostwanted181
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta