Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Liczę na ta gierkę :cool1: od lat jestem wierny serii :kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

ezc1... to na prawdę budujące podejście dla developerów :cool1:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:39_________________________________________________Design Walkthrough (Cam) Part I HD

http://www.gametrailers.com/video/design-walkthrough-dirt-3/710091

Design Walkthrough (Cam) Part II HD

http://www.gametrailers.com/video/design-walkthrough-dirt-3/710089[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 10:24_________________________________________________

:kox:
Opublikowano

Zajebioza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Świetna gra. Pogrywam w Dirt 1 i 2 i super choc jednej rzeczy mi brakuje. Możliwości przejechania rajdu jak w poprzednich częśćiach Colin McRae Rally a szczególnie klasyka jakim jest CMR 2 :tongue4:

Ale z tego co widac może ten tryb rajdu pojawi się w Dirt 3 :kox: :kox:

Opublikowano

oby sie pojawil bo niestety dirt 2 nie ma tego polotu co stare poczciwe cmr 2 ;)

Opublikowano

oby sie pojawil bo niestety dirt 2 nie ma tego polotu co stare poczciwe cmr 2 ;)

W 100% się zgadzam z przedmówcą :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :good:

Opublikowano

oby sie pojawil bo niestety dirt 2 nie ma tego polotu co stare poczciwe cmr 2 ;)

Cmr2 to była gra na której spędziłem setki godzin i nawet do klubu należałem gdzie w lidze europejskiej kręciliśmy bardzo dobre czasy hehe

To były czasy :)

Jak DIRT 3 choć trochę wspólnego będzie miała z tej gry to kupuje :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Opublikowano

Nie wiecie może czy idzie gdzieś dorwac demo tego Dirt 3? Bo na pełną to trzeba będzie jeszcze poczekac :confused4:

Opublikowano

Nie wiecie może czy idzie gdzieś dorwac demo tego Dirt 3? Bo na pełną to trzeba będzie jeszcze poczekac :confused4:

Na PS3 jest, a raczej chyba było bo już nie widzę.

Fajnie się zapowiada, ale póki co upalam Dirt 1 :kox:

Opublikowano

Nie wiecie może czy idzie gdzieś dorwac demo tego Dirt 3? Bo na pełną to trzeba będzie jeszcze poczekac :confused4:

Na PS3 jest, a raczej chyba było bo już nie widzę.

Fajnie się zapowiada, ale póki co upalam Dirt 1 :kox:

Mnie interesuje tylko na PC :chytry:

Ja grywam teraz w Dirt 2 :naughty:

Opublikowano

Ja moge czekac na Dirta 3 w wersji na PS3 ale pod jednym warunkiem a mianowicie sterowanie w poprzednich dwóch częściach mi nie leży ale jeżeli to poprawiono to kupuje w dzien premiery... :good:

Opublikowano

Ja moge czekac na Dirta 3 w wersji na PS3 ale pod jednym warunkiem a mianowicie sterowanie w poprzednich dwóch częściach mi nie leży ale jeżeli to poprawiono to kupuje w dzien premiery... :good:

A mnie właśnie leży :kox:

Jak na mój gust jest takie samo :)

Opublikowano

Ja moge czekac na Dirta 3 w wersji na PS3 ale pod jednym warunkiem a mianowicie sterowanie w poprzednich dwóch częściach mi nie leży ale jeżeli to poprawiono to kupuje w dzien premiery... :good:

A mnie właśnie leży :kox:

Jak na mój gust jest takie samo :)

Może po prostu umnie wychodzi przyzwyczajenie do sterowania w GT4 i GT5 ale np. w Grida tez nie potrafilem grać... to juz o niebo lepiej grało mi sie w Splitsecond: Velocity

Opublikowano

Mnie również grid nie "leży" a w dirt'y mi się chyba najlepiej ze wszystkich gier z autkami gra :cool1:

Opublikowano

Ta seria to pewniak, biorę w ciemno :cool1:

Opublikowano

Ta seria to pewniak, biorę w ciemno :cool1:

Mi tez sie bardzo podoba choć brakuje mi troche tego trybu typowych rajdów jak w CMR np 2 ;(

Opublikowano

No właśnie w trójce maja powrócić, obejrzyj trailery :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.