Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy będzie przynajmniej jakies demo do zagrania :slina::wallbash:

Demo już było :rolleyes:

Opublikowano

Kiedy będzie przynajmniej jakies demo do zagrania :slina::wallbash:

Demo już było :rolleyes:

gdzie było? Nigdzie nie znalazłem oficjalnego demo dirt 3.

Opublikowano

PSN :cool1:

Opublikowano

PSN :cool1:

:wtf:

Opublikowano

Podpieprzają Stąd Namiary :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Hehe ale w Dirt 3 już grałem :naughty:

Opublikowano

Podpieprzają Stąd Namiary :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: na to bym nie wpadł :polew: :polew:

Opublikowano

Hehe ale w Dirt 3 już grałem :naughty:

i jak? jest coś z symulatora czy arkadówka ???

Opublikowano

Hehe ale w Dirt 3 już grałem :naughty:

i jak? jest coś z symulatora czy arkadówka ???

Masz dwie trasy raptem do pogrania i...

Mnie to mocno Dirt 1 przypomina jeżeli chodzi o sterowanie, cała reszta jest taka sama jak w poprzednich częściach pomijając oczywiście lepszą grafikę.

Opublikowano

Jak to 2 trasy ???

Taka lipa ?

Opublikowano

No w demo masz dwie trasy.

Opublikowano

No w demo masz dwie trasy.

ło matko polko..... pytam o pełną wersję.....

Opublikowano

Przecież premiera jest 24 maja... Poczytaj dzisiejsze posty w tym wątku :gwizdanie:

Opublikowano

No w demo masz dwie trasy.

ło matko polko..... pytam o pełną wersję.....

Jak grałeś w Dirta 2 to w 3 będziesz miał dwa razy więcej tras ;)

Coming 2011, DiRT 3 will boast more cars, more locations, more routes and more events than any other game in the series, including over 50 rally cars representing the very best from five decades of the sport. With more than double the track content of 2009’s hit, DiRT 3 will see players start at the top as a professional driver, with a top-flight career in competitive off-road racing complimented by the opportunity to express themselves in Gymkhana-style showpiece driving events.

As players race to elevate their global standing, DiRT 3 delivers mud, sweat and gears world over: from the intense weather-beaten rally stages of Europe, Africa and the US, to executing performance driving showcases and career challenges where car control is pushed to spectacular limits. DiRT 3 is now in development at Codemasters Studios for a 2011 release for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft®, PLAYSTATION®3 computer entertainment system and PC Games For Windows® LIVE.

http://www.codemasters.co.uk/games/index.php?gameid=3238&format=

Opublikowano

Przecież premiera jest 24 maja... Poczytaj dzisiejsze posty w tym wątku :gwizdanie:

Myślałem że na tym sony syfie macie już :decayed:

Opublikowano

Nie, jedynie co na tym "syfie" to mogliśmy Sobie w demo pograć :rolleyes:

Opublikowano
Opublikowano

Nie wygląda na trudną jazdę :thumbdown:

Opublikowano

to caly czas bedzie arcade.

dirt symulatorem nigdy nie bedzie.

Opublikowano

to caly czas bedzie arcade.

dirt symulatorem nigdy nie bedzie.

:kwasny: :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.