gurban6

539 wyświetleń profilu

Osiągnięcia gurban6

Reputacja

1. Nieszawka to prawie Toruń,ale Twój wybór Osobiście nie znam nikogo godnego uwagi w samym Toruniu.Od chwili kupna auta (jakieś 5 lat temu).zawsze grubsze sprawy przy aucie robi mi Arek.
  2. Witaj,co pytania 2 to ja serwisuje i polecam Arka w Małej Nieszawce,jak cos to podam namiary na priv
  3. Podepnij vaga Wejdż w moduł komfortu i odczytaj błędy.
  4. Miałem niesprawną klimę.Wymiana sprężarki(zakupiona tu na forum),wymiana osusacza oraz zaworu rozprężnego.Klimę nabito i nic.Słabo dmuchała.Pojechałem do innego mechanika i ponownie wymiana czynnika,sprawdzenie czy są błędy(brak błędów).Klima działała ale nadal bardzo słabo.Postanowiłem sam coś pomajstrować.Zrobiłem nastawy podstawowe.Trochę to trwało.Klapki zamykały się i otwierały.Po zakończonej pracy vagiem,klimatyzacja zaczęła pracować poprawnie.Kilka dni temu wróciłem z Chorwacji,zrobiłem ponad 4 000 km i klima nadal działa tak jak powinna.Ja mam A4B5 ale wydaje mi się że nic nie namieszasz a możesz sam naprawić.Ja wszystkie wartości jakie zmieniałem to sobie zapisałem aby powrócić do poprzednich ustawień.Korzystałem z innego linka niż ten co podałeś do ustawień.Po zmianie wygladu forum linki zapisane w zakladkach nie moge otworzyc.Pozdrawiam i mam nadzieje ze sam naprawisz klime.
  5. Dziś w nocy wyjazd na urlop do Chorwacji
  6. Chętnie bym pomógł ale ja mam wyjazd 25.07.2014.Znam trochę Chorwację ,kilka razy byłem tam jako kierowca autobusu.Wiem gdzie jechać i ile co kosztuje.Wracam 1 lub 2.08.2014 do kraju
  7. jeszcze 7 dni i wyjazd na wakacje jak ja się cieszę,urlop bez telefonu firmowego ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Ja mam polarek i z nim pojadę na Chorwację .Polecam polar,jest super wykonanie i materiał tez zajebiaszczy.
  8. Tyle to mi jechał Simson S70C w 1989r. ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Zrobcie prawko i siadajcie na porzadne bajki Minimum pińcet Tak jak pisze Dev.Zrobić prawko i na czymś normalnym polatać.Miałem Mz 150 ale to było jakieś 25 lat temu.Na tamte czasy wystarczyła i śmigała.Potem był K 750.Młodzi nie wiedzą co to za maszyna.Kopia BMW.za***isty motorek.Osobiście nie kupiłbym motorka co ma 125 cm.Jak nie masz wieku ,to poczekaj i zrób normalne prawko.Nie jestem za tym aby młodzi ludzie mogli latać ścigaczami .Kupcie jakiś 250 cm i nauczcie się na tym a pózniej przyjdzie pora na coś większego.Tam gdzie ja pracuje to sprzedajemy motorki Rometu albo jakieś chiny.Nie polecam.Sporo reklamacji i napraw.
  9. Mam nocleg w tym dniu w Gratz,więc wydaje mi się że jak dojadę koło 10 rano do Wiednia ,zostawię auto koło metra i metrem dojade do centrum Wiednia to nie będzie zła pora.Pozwiedzamy Wiedeń i wieczorkiem śmigamy jakieś 80 kilometrów do Gratz i tam spanie.Następnego dnia po zaliczonym śniadaniu wyjazd na Chorwację.