Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja A-czworeczka


peter124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowilem na szybko przedstawic moja A4. Troszke brudna i moze szalu nie robi ale pokaze, jak bedzie czas to wstawie normalne :) zdjecia. Sprowadzilem ja jakies 8 m-cy temu z serwisem do konca takze stan techniczny igla. Przebieg aktualny 206tys. Rocznik 97. Silniczek 1,8. Z wyposazenia to nie za duzo:

- 4 poduszki

- el. szyby, el. lusterka i to chyba tyle :polew:

- lampy polift, sprezyny 1BE, brak emblematow procz audi z tylu, ringi na zegary oraz biale kierunki to juz moja robota :naughty:

Kolor co najmniej dziwny :) made by dunski serwis kolei :polew:

Felgi firmy ACE Motor Sport 18", oponki Dunlop Sport Maxx 225/40/r18.

To chyba na tyle. Pozdrawiam

LnzVA.jpg

bdqLr.jpg

PTAb0.jpg

bdyeS.jpg

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:11_________________________________________________A wogule moze ktos mi podpowie jaki kod ma ten silnik lub gdzie to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika będziesz miał na wlepce w miejscu koła zapasowego i w książce serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy kolor na culta :cool1:

bezawaryjności życzę, a kod znajdziesz na lepie w bagażniku obok zapasówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na culta jak znalazł :kox: fakt....

czyli już nie te fele :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednie felgi, męska gleba i jakieś thule na dachu.. moze jakaś bra i z tym kolorem będzie miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postanowilem na szybko przedstawic moja A4. Troszke brudna i moze szalu nie robi ale pokaze, jak bedzie czas to wstawie normalne :) zdjecia. Sprowadzilem ja jakies 8 m-cy temu z serwisem do konca takze stan techniczny igla. Przebieg aktualny 206tys. Rocznik 97. Silniczek 1,8. Z wyposazenia to nie za duzo:

- 4 poduszki

- el. szyby, el. lusterka i to chyba tyle :polew:

- lampy polift, sprezyny 1BE, brak emblematow procz audi z tylu, ringi na zegary oraz biale kierunki to juz moja robota :naughty:

Kolor co najmniej dziwny :) made by dunski serwis kolei :polew:

Felgi firmy ACE Motor Sport 18", oponki Dunlop Sport Maxx 225/40/r18.

To chyba na tyle. Pozdrawiam

LnzVA.jpg

bdqLr.jpg

PTAb0.jpg

bdyeS.jpg

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:11_________________________________________________A wogule moze ktos mi podpowie jaki kod ma ten silnik lub gdzie to sprawdzic?

ten kolor połamał mnie suty :naughty::kox::notworthy:

gleba inne kolo ehhh dokaldeczki w kolor mjót :good::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te koleczka sa unikatowe i dlugo na nie polowalem wiec nie ma mowy o zmianie, a i gleby chyba wiekszej nie przezyje na polskich drogach :thumbdown:

To widze ze kolorek robi wrazenie :polew: jedni mowia ze to szary inni ze blekit bo faktycznie wpada w takie niebo ale przynajmniej nikt takiego nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prometeo

To widze ze kolorek robi wrazenie :polew: jedni mowia ze to szary inni ze blekit bo faktycznie wpada w takie niebo ale przynajmniej nikt takiego nie ma :polew:

Kolorek faktycznie fajny, w sumie pierwszy raz taki widzę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się koła podobają :kox: no i ten kolor :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... zrobiłeś wrażenie tym kolorem :naughty: ogólnie auto bardzo ładnie się prezentuje, felga też ciekawa. Jak nie zamierzasz zmieniać kółek i robić gleby, lampki masz już poliftowe to wejdźmy do środka autka i proponuję kierę sportową, FIS i na dobry początek będzie :kox:

Zapodaj więcej fotek środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku planuje zmiane na prawdziwe S4 :naughty: wiec wtedy bede sie cieszyl sportowa kiera i malym luksusikiem :good: jedyne co chyba zrobie to moze pobawie sie z malowaniem zaciskow hamulcowych na srebrny pod kolor felg-tak to sobie poki co obmyslilem :) jak zrobie umyje autko to wstawie nowe fotki[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 15:17_________________________________________________Koledzy taki pomysl zaswital mi w glowie ale nie mam pojecia czy nie zwiesniacze wozu. Co myslicie jakbym zalozyl lusterka w chromie plus ramki chrom naokolo szyb? Bedzie to pasowalo do siebie i z tym kolorem? A polerka koncowki wydechu dobrze to wyglada czy tez niezbyt pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie z tym kolorem nie przesadzaj z chromem si swiecidelkami... lepiej pokombinuj z czarnym kolorem

ogolnie wg mnie lusterka chrom w b5 to lekka wioska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze uwaza inaczej :wallbash: bo jakos tak wydaje mi sie ze z jasnym kolorem moze sie skomponowac, sa nowe jasne lampy i kierunki biale takze moze nie bedzie tak zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze uwaza inaczej :wallbash: bo jakos tak wydaje mi sie ze z jasnym kolorem moze sie skomponowac, sa nowe jasne lampy i kierunki biale takze moze nie bedzie tak zle?

Chromy zostawił bym do ciemnych kolorów nadwozia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom na metry to zło - wybij sobie to z glowy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki wokół szyb i chromowane lusterka to fajny zestaw ALE:

a) dla ciemnego lakieru

B) gdy chrom wokół szyb jest ori a nie z allegro :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i macie racje chyba faktycznie sobie daruje te chromy :thumbdown: a polerka koncowki wydechu bedzie git czy tez bedzie dziwnie wygladac? Kurde juz nie mam pomyslu co robic na autku chyba bedzie trzeba zmienic :mysli:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:12_________________________________________________Troche nowym fotek po myciu :) i na nowej feldze RS4 jeszcze z deklami vw(dzisiaj kupione), ktore sie wam bardziej podobaja?

d4o3A.jpg

qqYmA.jpg

d4y29.jpg

qr4R0.jpg

d4I0J.jpg

MA_1r.jpg

MB1wA.jpg

11UYi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i macie racje chyba faktycznie sobie daruje te chromy :thumbdown: a polerka koncowki wydechu bedzie git czy tez bedzie dziwnie wygladac? Kurde juz nie mam pomyslu co robic na autku chyba bedzie trzeba zmienic :mysli:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:12_________________________________________________Troche nowym fotek po myciu :) i na nowej feldze RS4 jeszcze z deklami vw(dzisiaj kupione), ktore sie wam bardziej podobaja?

d4o3A.jpg

qqYmA.jpg

d4y29.jpg

qr4R0.jpg

d4I0J.jpg

MA_1r.jpg

MB1wA.jpg

11UYi.jpg

kolor kozaczyna :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...