Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja A-czworeczka


peter124

Rekomendowane odpowiedzi

A fela ktora wam bardziej podchodzi?

Nowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko one takie pospolite :confused4:

A wlasnie mam prosbe jak ktos ma avanta to moze zrobilby mi zdjecie tylu z bliska bardzo bo dziewczyna mi przestawila zderzak :tongue4: o murek i lewa strona styka sie z lampa a z prawej cm szczelina :kwasny: i nie wiem jak to ustawic :wallbash:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 08:51_________________________________________________[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:02_________________________________________________Nikt nie ma takiej foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor malina :kox:

te pierwsze felgi zajeb** :good: sam na takie zawsze chorowałem.. jednak te oryginalne lepiej wygladaja na Twojej furze.. tyle że wzór już strasznie oklepany :gwizdanie:

przód jakoś wysoko stoi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wieczorem podrzucić.

Jak masz chwile to czekam na ta fotke :)

kolor malina :kox:

te pierwsze felgi zajeb** :good: sam na takie zawsze chorowałem.. jednak te oryginalne lepiej wygladaja na Twojej furze.. tyle że wzór już strasznie oklepany :gwizdanie:

przód jakoś wysoko stoi :tongue4:

Niestety masz racje sam sie na te pierwsze fele napalilem ale fakt jest taki ze te ori bardziej pasuja do A4 avant, nie wiem jak w sedanie moze byloby lepiej. Ostatecznie zostaly jednak te pierwsze bo sie wyrozniaja i chyba nikt takich nie ma a te rs4 wiadomo. Przod tak dziwnie usiadl na sprezynach 1BE a tyl jak zwykle nizej jak to w audi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa fela na duży plus przy tym kolorze nadwozia :good:

ale to zawieszenie 1be, coś mi się nie widzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego majkel_majki masz źle przyklejone znaczki na klapie :gwizdanie: I 2,6 krzywo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.6 się przekrzywiło od mycia, kiedyś było prosto. Nie wiem jakim cudem ale zmieniło swoje położenie przez te kilka lat :cool1: znaczki faktycznie są za wysoko przyklejone, ale jakoś mi to nie przeszkadza, koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel_majki Wielkie dzieki za foty nie myslalem ze mam az takie kratery :shocked:

nowa fela na duży plus przy tym kolorze nadwozia :good:

ale to zawieszenie 1be, coś mi się nie widzi :mysli:

To nie jest kompletne zawieszenie 1BE, zalezalo mi generalnie na wygladzie a nie na utwardzaniu zawieszenia i zakupilem same sprezyny co prawda poszlo w dol ale nie do konca. Zreszta i tak jest lepiej niz przed bo to byl totalny allroad. Jedynym wyjsciem byloby chyba zmiana przednich sprezyn na -30 i by wyrownalo ale boje sie takich kombinacji. Z tego co widzialem to w kazdej avant tyl siedzi nizej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel_majki Wielkie dzieki za foty nie myslalem ze mam az takie kratery :shocked:

nowa fela na duży plus przy tym kolorze nadwozia :good:

ale to zawieszenie 1be, coś mi się nie widzi :mysli:

To nie jest kompletne zawieszenie 1BE, zalezalo mi generalnie na wygladzie a nie na utwardzaniu zawieszenia i zakupilem same sprezyny co prawda poszlo w dol ale nie do konca. Zreszta i tak jest lepiej niz przed bo to byl totalny allroad. Jedynym wyjsciem byloby chyba zmiana przednich sprezyn na -30 i by wyrownalo ale boje sie takich kombinacji. Z tego co widzialem to w kazdej avant tyl siedzi nizej :evil:

u mnie stoi równo już :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zrobiles jezeli mozna wiedziec??

przód -35 od eibacha z 1,8t tył betatec -30 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...