Treść opublikowana przez imelvis
-
Biały Allroad - powrót do marki
ładne :). Dasz się karnąć?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ktoś chętny na spota w czwartek? Ja w razie czego moge podjechać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
dzięki za spota, szkoda ze pogoda jest jaka jest
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
hej, ja będę tak jak zostało to ujęte w temacie, o godzinie 19 do zo!
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dla mnie tez za wcześnie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Jeśli mi się uda to wpadnę na chwilę. Może mi ktoś ogarnąć jedną ramkę klubową?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Pojawia się ktoś na tych spotach?
-
Audi a4b7 sedan głośnik basowy bagażnik
podpinam się do tematu
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Siema!! ogólnie... MEGA!!! Możesz nagrać i wrzucić filmik jak to cudo przyśpiesza na podtlenku LPG? Jaka instalacja? Jakieś problemy? Spadek mocy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, Zabieram sie do kupna samochodu i trafilem na takie ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-320-atrakcyjna-bmw-320-d-150-km-C23219621.html Myślicie, że warto??
-
Strefa Śmiechu
Właśnie wróciłem z wakacji z Tajlandii. Mało brakowało, a przespałbym się z transwestytą! Wyglądał jak kobieta, pachniał jak kobieta, mówił jak kobieta, całował jak kobieta. Dopiero, kiedy zajeżdżaliśmy do jego mieszkania i zaparkował równolegle za pierwszym podejściem, zdałem sobie sprawę, że coś tu nie gra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy przypadkiem pan gruszka nie przebywał dzisiaj w ikea ok 12??
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/ekonomiczny-super-audik-2000r-2-8-200km-i2054006747.html
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/audi-80-cabrio-mozl-zamiana-i2031086891.html
-
Strefa Śmiechu
Noc poślubna Magdaleny i Łukasza
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/41008/Prawdziwa_terenowka_potwor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/jeep-wrangler-krzywa-rama-salon-polska-C22245576.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oprócz koloru nadwozia i tapicerki (która będzie ciężka w utrzymaniu w czystości) - autko dobrze wygląda i jest fajnie wyposażone. Cena też przyzwoita... Pilzno nie jest daleko więc jeśli jesteś na kupnie to jedź oglądnąć z jakimś mechanikiem... Przy obecnych cenach benzyny i diesla - to jedyne sensowne wyjście i w przyzwoitej cenie No to zbieram się na spota Przy tych cenach benzyny w moim przypadku wchodzi w grę tylko nitro w postaci lpg:). Nie znam się za bardzo ale coś mi nie pasuje w tym samochodzie... Wersja usa, sprowadzony z austrii, srodek i tylna klapa poliftowa, a grill sprzed liftu no i te lampy przednie też wymienione...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8turbo-benz-sekwencja-2-lata-w-kraju-i1930526779.html Co myślicie o tym samochodzie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.groupon.pl/deals/krakow/senssc-krakow/1267055?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_297&a=399
-
[ALL B5] Moja niunia
Do sprzedania trypel, jeśli kogoś nie lubicie to mu polecajcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ubezpieczenie mam, a raczej miałem do 14.08 w Hestii. Byłem tam dzisiaj, powiedziałem kobicie jaka jest sytuacja i właśnie doadzała mi żebym zrobił tak jak wy piszecie, czyli wykupił ubezpieczenie tam gdzie można rozłożyć płatność na wiele rat i z tym sprzedał samochód nowemu nabywcy. Nic mi nie wspominała o odsetkach za przegapienie końca terminu ubezpieczenia no to i tak musisz zrobić już teraz kontynuację w Hestii, a tam na dwie raty maks można rozbić nie ma żadnych odsetek na przegapienie końca terminu ubezpieczenia wyślij mi na pw nr polisy i pesel to powiem Ci ile wychodzi pozdro Pw poszło, dzięki wszystkim za porady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ubezpieczenie mam, a raczej miałem do 14.08 w Hestii. Byłem tam dzisiaj, powiedziałem kobicie jaka jest sytuacja i właśnie doadzała mi żebym zrobił tak jak wy piszecie, czyli wykupił ubezpieczenie tam gdzie można rozłożyć płatność na wiele rat i z tym sprzedał samochód nowemu nabywcy. Nic mi nie wspominała o odsetkach za przegapienie końca terminu ubezpieczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam taki problem: Skonczyło mi się OC, a za kilka dni sprzedam samochód i z oczywistych powodów nie chce płacic pełnej kwoty ubezpieczenia:) Może wie ktoś w którym towarzystwie ubezpieczeniowym można kupić ubezpieczenie najtaniej, rozłożyć na kilka rat tak żebym poniósł możliwie najmniejsze koszty? Z tego co się orientuję to TU oferują max 2 raty. Będę wdzięczny za pomoc
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-a3-C19713059.html