Treść opublikowana przez imelvis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Niemcy-czy-Polacy-kto-jest-frajerem,wid,13081952,wiadomosc.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczęściarz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skoro napisałeś bez błędów to co chciałeś napisać to znaczy, ze nie było z Tobą aż tak źle PS. głowa bolała Cię tuż po piciu??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przykro bardzo nie myślałem że kradną jeszcze radia Jest sens żebym to zgłaszał na policje??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
!@#$% zadupcyli mi radio w nocy, rozwalone mam zamki w drzwiach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/ac-cobra-427-shelby-replika-2009-roadster-i1357485453.html :naughty: wiecie może jak w praktyce trzymają się takie samochody? za***ista taka cobra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TAK Ja, Emelvis i Gucio007 się ustawiamy zaraz pod Krokusem i chłopaki jak zjedzą pod halą to dojadą do nas i się dokladnie ustawimy na którymś pasie wszyscy :> ok, lecim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to jak ze ślizganiem w końcu?? jest ktoś chętny czy nie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może i ja bym wpadł na chwilę
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
O to że to moje strony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Które to towarzystwo ubezpieczeniowe??
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
BRB!! :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z Wieliczki wyjechałem o 17, a do Krakowa dotarłem na...19.30, kosmos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie jest taka sytuacja, że wieje właściwie tylko z nawiewów środkowych tzn na nogi i przednią szybe nadmuch jest baaaardzo znikomy, praktycznie go nie ma. Jak włączę zamknięty obieg powietrza to słychać jak się tam coś zamyka, przestawia i jak powietrze głośniej przepływa ale jak ustawiam żeby wiało na nogi albo na przednią szybę to nie ma żadnej reakcji. Po dłuższej jeździe dopiero zaczyna przednia szyba odmarzać ale baaaardzo wolno, udręka straszna, zwłaszcza w zimie... te śilniczki da się jakoś naprawić domowymi sposobami czy trzeba wybulić kasę na nowy?? Może rzeczywiście mam zapchany ten filtr przeciwpyłkowy (i oby się okazało, że właśnie tak jest bo wtedy sprawa jest o wiele prostsza) bo cholera wie kiedy to było wymieniane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się będę na dniach zabierał za wymianę filtra przeciwpyłkowego bo mi szyby parują do tego stopnia, że nie da się jechać w nocy :/ mam nadzieję, że to pomoże ale nie jestem pewien czy właśnie to jest przyczyną czy się nie zablokował (popsuł, zawiesił czy coś w tym rodzaju) silniczek pod deską odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie dopływu powietrza do poszczególnych nawiewów...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm Jest gdzieś w krk szkoła tańca która prowadzi kursy takiego tańca?? Gruszka??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak coś to pw :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A możesz, poszukuje managera łapiesz się ?? W końcu masz dobre znajomości- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma się czym chwalić Jak to nie ma, jesteś już sławny hehehe TVN Turbo NIe, red tube- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma się czym chwalić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:Polcecam ogladnąć do końca:D- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Człowiek nie wielbłąd - pić musi http://www.youtube.com/watch?v=ko6HTqDnSpg&feature=player_embedded- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich Macie może jakies info o osobach czy firmach które są w stanie przerobić kierownicę?? Dokładniej chodzi o wstawienie do niej drewnianych elementów, z góry dzięki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/motocyklisci-vt51781.htm - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!