Audi A4 autko już kupione

gurban6

Witam.Autko już kupione,1.9 TDI z 2000r z przebiegiem 181000km(mam nadzieję że to prawda) :> ,ale będzie u mnie dopiero około 8 maja :kwasny: . Wiem że jest drugi komplet opon zimowych na alusach.Więcej fotek wstawię po odbiorze.Pozdrawiam.

Grst0.jpg

Kq500.jpg

6N6fA.jpg

Kqrsi.jpg

Teraz nie zmienię opon bo kasa poszła na auto,a silnik ma 90 koni.Jak sprowadzę to wkleję więcej zdjęć i danych technicznych.Poproszę wtedy kolegów,jeżeli można :notworthy: o sugestię co zmienić ,bo w Audi to ja jestem cieniutki :naughty: Auto sprowadzone z Niemiec,cena ze wszystkimi opłatami w okolicach 22 000.Auto sprowadza mój dobry znajomy,co do którego mam zaufanie :kox:

czyli pewnie AVG, całkiem fajny silnik jeśli chodzi o silniki na pompie :gwizdanie:

Właśnie szukałem na pompie :kox: Tak mi poradzono przed zakupem.Zobaczymy jak już będę miał auto u siebie.Wtedy opiszę i dam fotki.

stare podejście mówi szukać na pompie.... później się trochę żałuje no ale niech służy i pewnie tak będzie :good:

bezawaryjności życzę

Wyglada na lady :good:bezawaryjnosci zycze :hi:

Dziękuję,mam nadzieję że tak będzie,dam znać :tongue4:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 21:28_________________________________________________Mam pytanko.Czy jest sens i czy jest jakaś możliwość wymiany tego radia co mam na coś lepszego?Może na jakąś navi?Proszę o podpowiedzi,jakieś sugestie.Trochę kasy jeszcze zostało,wiec trzeba ją zainwestować :naughty:

:hi:

Witam kolege z Toronto , bardzo ładny polift :wink4: , fajna baza do modyfikacji .

Oczywiście jest możliwość zawsze wymiany radia , ale do tego trzeba miec $ , z navi bym się nie bawił bo masz jedno dinowe radio . Ja bym polecał ci albo nie oryginalne albo Concerta CD :)

Zapraszam na spoty Kujawsko-Pomorskie :decayed:

Witam kolegę zza miedzy :hi: Przyjadę na na pewno na spot jak już będę miał auto (nawet w takim stanie jak jest :kox: ) Dziękuje za podpowiedż w sprawie radia.Wychodzi na to że muszę mieć navi zewnętrzną.

Wygląda na zadbane auto, fajnie, że już polifcie to będziesz miał minimalnie mniej rezania :wink4:

Radio masz Concert I jeśli zależy Ci tylko na tym, żeby mieć CD a jeśli nie posiadasz to dołóż do tego radia zmieniarkę do bagażnika (ja mam u siebie taki zestaw i jestem zadowolony), oczywiście możesz dołożyć navi to wtedy musisz się liczyć z wymianą konsoli środkowej pod navi 2din i zakup navi.

Widzę też, że masz 1/2 FIS także możesz zacząć myśleć nad założeniem pełnego FIS-u (wyświetlacz między zegarami pokazujący spalania, prędkości średnie itd.) Jak koledzy wyżej napisali założysz ładną felgę i już będzie inaczej :good:

Ogólnie auto ładne.

aa no i teraz zauważyłem , brakuje ci dość istotnej rzeczy , która koniecznie powinna być w twoim a4 :wink4: ... Oczywiscie musisz sobie wyrezać podłokietnik :decayed:

Dziękuje za wszystkie uwagi.Więcej zdjęć wstawię po 8 maja.

Już postanowione :evil: Trochę kasy znalazło się :polew: Dzięki sugestią kolegów szukam już felg(zmiana na 16),podłokietnika i zmiana licznika na pełnego FIS-a.Radio zostawię teraz w ori.[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 08:17_________________________________________________Znalazłem w swojej okolicy licznik,podaję link :

Mam pytanie.Czy do mojego autka będzie pasował?Czy cena jest ok?Czy kolor też ok(chodzi mi o lakier LZ3L )?Szukam licznika z pełnym fisem.Może ktoś ma jakieś namiary na dobry licznik.Z góry dziękuję.Szukam wszędzie ale znajduję bez ładowania akumulatora,a chyba powinien być?

To jest przedliftowy licznik , nie ma białego podświetlenia tak jak masz juz u siebie w tym z 1/2 Fis

ja bym tego nie zamawiał :no:

W kwestii licznika możesz porozmawiać z Dropsone, on ostatnio zmieniał na pełnego FIS'a.

Zapraszam przy okazji na spoty kujawsko-pomorskie: