Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariusz

  1. Auto ma już przejechane 250 tyś km misa się nic niepoci uszczelniacze zaworów są wymienione ścisnąłem węża co idzie z intercolera i kolega przegazował mi auto do 4 tyś obrotów i wąż jak zacisnąlem go to czułem pod ręką ze małe idzie ciśnienie z turbinki bo troszke tylko wąż sie zrobił twardy sprawdzaliśmy u kolegi w takim samym audi tylko silnik jest AHU 90 km ja zacisnąlem węża a kolega przygazował to uniego to chciało rozerwać węża niemogłem uczymać ręką zlokalizowałem też że EGR niezawsze się otwiera po odpaleniu silnika jak ma pracować EGR [br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 09:07 _________________________________________________Jak ma pracować EGR kiedy się ma otwierać i przy jakich obrotach i jakiej temp silnika
  2. Witam mam pytanie zauważyłem że w rórze ciśnieniowej dolotu z intercolera do kolektora ssącego są delikatne ilości oleju i z tyłu silnika jak idzie rura dolotowa do kolektora ssącego od intercolera jest od dołu jeden czujnik a zboku elektrozawór idą od niego wężyki (ten drugi podobny jest do N75 tylko okrągły)i na łączeniach wężyków z tym elektrozaworem też się delikatnie pokazał olej jeżdze już tak od 2 lat silnik nie kopci na niebiesko po odpaleniu w silniku na 10.000 kilometrów dolewam około 0,5 l oleju co to może byćczy jest to normalne w tdi
  3. Raczej łożyska ja miałem taki sam problem tylko z przodu kupiłem łożyska firmy OPTIMAL i po 5tyś km zaczłęy wyć przy prędkości 80 do 100 km myślałem że opony ale jednak nie tylko były to łożyska zamontowałem puzniej firmy SKF i już zrobiłem 20 tyś km i jest cisza tylko cena OPTIMALA to 70 zł a SKF 140 zł za sztuke
  4. 140 zł za łożysko SKF+ 50 zł wymiana
  5. pasują bo kolega do a4 z95r wsadził kąplet foteli z 99r po II lifcie i wszystki spasowało idealnie różnią się tylko wzorem i materiałem
  6. szukaj na allegro lub servis
  7. Kup sobie ORYGINALNE VALEO lepiej nowe.Ja kupiłem noweORYGINAŁ VALEO w krakowie w sklepie tylko bez silniczków i żarówek po 390 zł za sztuke NOWE jak chcesz to napisz mi maila to wyśle ci nr tel do sklepo gość też ma stoisko na giełdzie samochodowej w Krakowie na RYBITWACH ja jestem zadowolony z tych lamp używki mogą mieć wypalone odblaski a DEPO to kicha
  8. Amortyzatory niesprawne i wyząbkowało
  9. Ja bym wybrał te pierwsze Oryginalne
  10. ile cię to kosztowała ta przeróbka ? ja jestem też zainteresowany taką przeróbką
  11. Jak skrzypi to wymątuj go i ściąg gume ochronną i daj troszke tawotu ja dałem grafitowego i jest spokuj ewentualnie kup nowy
  12. Tylko Oryginane lampki kupuj nie podruby ale ja radze wymień na soczewki Valeo po II lifcie ja tak zrobiłem i nieta bryka
  13. Gdzie te fotki ???????????
  14. Autko bardzo ładne przerobione na II lift pokrowce raczej niepasują do takiej furki i te kołpaki :> :>
  15. Autko nawet spoko te zielone żarówki sa do bani :polew:
  16. Piękna niunia i widać że zadbanatylko daj jeszcze więcej fotek.
  17. Jak mają być podpięte wężyki od N75 w silniku 1Z prosze o schemat do kwadratowego N75 jeśli ściągne wężyk z bączka co steruje dzwignią w strone turbiny to ma zasysać powietrze czy wypychaći przy jakich obrotach silnika
  18. Jak moge sprawdzić parametry BS w VAGU (jak wejść w te parametry) i jakie muszą być ustawienia tych parametrów ????
  19. witam.Mam taki mały problem po odpaleniu auta dzwignia od turbiny (od kierownicy w turbinie) idzie to takiego małego bączka i się nic nierusza przygazowałem do 3500 obr i też się nic nie rusza jak poruszyłem ją reką to się rusza dość lekko jak ona ma pracować u kolegi w silniku AFN jest inna ale podczas dodawania gazu się rusza a umnie stoi w miejscu.Jeszcze jedno pytanie dotyczące N75 wcześniej w nim tak coś pstykało a od pewnego czasu jest cicho już w nim nic niepstyka czy przez to że w nim nic niepstyka to dzwignia przy turbinie nierusza się ??????????? POMOCY
  20. Udało mi sę ustawić kąt wtrysku tylko parametry niestoją w miejscu tylko skacze minimalnie 049 -053 a nawet do 054 czy te skoki parametrów to normalna rzecz ?wszystkie koła na rozrządzie są nowe na wale pomrie i górnym wałku kupione w serwisie Oryginalne Mam jeszcze jeden problem jak ruszam z miejsca to czuć jak by coś trzymalo autko był taki (przymulony) ale zaraz idzie dobrze co to jest ???
  21. Zrobiłem logi i Vagiem i BASIC SETTING-GRUPA 000 POZYCJA NR 2 I kat wtrysku jest 061 czyli mam go zmniejszyć żeby się mieścił pomiędzy 049-054 czyli pompą musze kręcić w prawą strone tylko niewiem ile przekręcić bo niemam VAga
  22. TRV lub FEBI ewentualnie LEMFORDER i nic innego
  23. Gazowe amorki KYB
  24. Jeśli mieszczą się w granicach 49-54 - jest ok tylkoi przy jakich obrotach silnika mają być takie parametry.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.