Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariusz

  1. Witam.Dziś sprawdziłem dokładnie odpaliłem rano kręcąc w prawo kierownica idzie lekko a wlewą strone ciężko pokręciłem kilka razy nagle słychać stuk i wtedy jest wszystko ok działa sprawnie i tak codzień.Chcę zapytać czy ma to jakieś znaczenie bo założona jest pompa wspomagania od GOLFA 4 czy np może ona dawać małe ciśnienie bo słyszałem że są pąpy co dają różne ciśnienia..POZDRAWIAM.[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 11:45 _________________________________________________Mógłby mi ktoś podać jaki jest nr fabryczny pompy wspomagania A4 TDI 95r[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 11:47 _________________________________________________Silnik ma 90KM
  2. A ten płyn SWAG 6162 mineralny zielony czy jest dobry??
  3. Witam.Mam kłopot jak odpale rano zimne auto to iężko chodzi kierownica jak się pochodzi kilka minut to już kręci się lekko.Byłem u mechanika i stwierdził że płyn jest do wymiany wymieniłem płyn na SWAG MINERALNY ZIELONY NR 99 90 61 62 i dalej jest ten sam problem tylko jak kręce w prawo jak odpale go po nocy to idzie lżej koło kierownicy a w lewo ciężo jak pochodzi ok 5 min to kierownicą kręci się lekko w obie strony.Co może być tego przyczyną pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza ???? WESOlYCH SWIĄT ZYCZE WSZYSTKIM...... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 12:01 _________________________________________________Wcześniej był wlany płyn czerwony mineralny wypłukałem układ i wlałwm SWAG mineralny czy przez to może rozszczelnić się MAGLOWNICA ????????????? Kupiłem dziś nową pompe będe ją wymieniał jak założe to napisze czy działa.Oto link do tej pompy co kupiłem pompa jest firmy ZF http://moto.allegro.pl/item287330694_..._audi_a4_vw_passat_b5_skoda_nowa.html Prosze o ocenienie czy to jest dobra firma. Ta stara pompa była cicha nic nie szumiała tylko by7ła od VW golfa 4 w maglownicy nieraz słychać jaj coś stuka. Pozdrawiam
  4. 5.9 l
  5. Witam.Założyłem koła od innej AUDICZKI i jest okej.. Dzęki. :th:
  6. Łożyska były wciskane sprzyżądem nacisk był na szalke zewnętrzną a np czy może być to spowodowane od kół.Wczesniej miałem alumy 16 stki było ok założyłem 15 stki sa problemy.Opony nowe i koła wywarzone....
  7. Witam... Miałem ten sam problem był to imobilazer ...
  8. Witam.Założyłem nowe łożyska do przodu firmy SKF po przejechaniu około 6 tyś km łożyska buczą.Wcześniej założyłem OPTIMALA i też po około 5 tyś km zaczęły buczeć teraz SKF i też buczą co może być przyczyną ?
  9. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    Szyby już śmigają ...DZIEKI KOLEGO ARTURZE ZA POMOC
  10. Witam Miałem kiedyś A4 z silnikiem 1.6 na gazie nie sekwencyjnym to była porażka niezadobrze chodził kolega ma na sekwencji 1.8 i mówił że lepiej idzie niż na zwykłej instalacji...Według mnie to tylko TDI....Jak kupiłem TDI to kłopoty się skończyły.... POZDRAWIAM........
  11. Witam .Miałem pare lat temu A4 z silnikiem 1.6 na gazie ale nie sekwencyjnym palił od 11-13 l na 100km.
  12. umnie wszystko chodzi tylko to cykanie mnie dręczyło teraz już wiem wszystko......
  13. A w 1Z też jest EGR ??
  14. Mam 1Z 95r
  15. Witam.Gdzie się znajduje EGR i doczego służy...???
  16. Dzięki...
  17. Witam mam lampy VALEO czy da się zamontować do nich żarówki xenonowe A4 B5 1995r. POZDRAWIAM..
  18. 1Z 90 km 1995r[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 10:56 _________________________________________________Co to za zawór EGR-u i gdzie się znajduje ??
  19. Witam.Jaki olej przychodzi do skrzyni biegów i co ile się go wymienia ?? POZDRAWIAM..
  20. DZIęKI
  21. JEST PIęKNA.TAK TRZYMAć...
  22. Witam.Po odpaleniu autka jak silnik pracuje na wolnych obrotach to slychać dziwne pstykanie z N-75 odgłos jest taki tyk tyk (podobny do klepiącego kasowacza zaworów) czy to tak ma być czy nie?? Pytałem mechaników to żaden mi nic niepowiedział...Zgóry dziękuje.. POZDRAWIAM..
  23. Mariusz odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    ok dzięki ..[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Kolego jak będe podłączał to jak niebęde coś wiedział to będe się kontaktował z tobą...Jeszcze raz dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.