Treść opublikowana przez Mariusz
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
Witam.Dziś sprawdziłem dokładnie odpaliłem rano kręcąc w prawo kierownica idzie lekko a wlewą strone ciężko pokręciłem kilka razy nagle słychać stuk i wtedy jest wszystko ok działa sprawnie i tak codzień.Chcę zapytać czy ma to jakieś znaczenie bo założona jest pompa wspomagania od GOLFA 4 czy np może ona dawać małe ciśnienie bo słyszałem że są pąpy co dają różne ciśnienia..POZDRAWIAM.[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 11:45 _________________________________________________Mógłby mi ktoś podać jaki jest nr fabryczny pompy wspomagania A4 TDI 95r[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 11:47 _________________________________________________Silnik ma 90KM
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
A ten płyn SWAG 6162 mineralny zielony czy jest dobry??
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
Witam.Mam kłopot jak odpale rano zimne auto to iężko chodzi kierownica jak się pochodzi kilka minut to już kręci się lekko.Byłem u mechanika i stwierdził że płyn jest do wymiany wymieniłem płyn na SWAG MINERALNY ZIELONY NR 99 90 61 62 i dalej jest ten sam problem tylko jak kręce w prawo jak odpale go po nocy to idzie lżej koło kierownicy a w lewo ciężo jak pochodzi ok 5 min to kierownicą kręci się lekko w obie strony.Co może być tego przyczyną pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza ???? WESOlYCH SWIĄT ZYCZE WSZYSTKIM...... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 12:01 _________________________________________________Wcześniej był wlany płyn czerwony mineralny wypłukałem układ i wlałwm SWAG mineralny czy przez to może rozszczelnić się MAGLOWNICA ????????????? Kupiłem dziś nową pompe będe ją wymieniał jak założe to napisze czy działa.Oto link do tej pompy co kupiłem pompa jest firmy ZF http://moto.allegro.pl/item287330694_..._audi_a4_vw_passat_b5_skoda_nowa.html Prosze o ocenienie czy to jest dobra firma. Ta stara pompa była cicha nic nie szumiała tylko by7ła od VW golfa 4 w maglownicy nieraz słychać jaj coś stuka. Pozdrawiam
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5.9 l
-
[B5 1Z] WYCIE ŁOŻYSK PRZÓD A4 B5 TDI
Witam.Założyłem koła od innej AUDICZKI i jest okej.. Dzęki. :th:
-
[B5 1Z] WYCIE ŁOŻYSK PRZÓD A4 B5 TDI
Łożyska były wciskane sprzyżądem nacisk był na szalke zewnętrzną a np czy może być to spowodowane od kół.Wczesniej miałem alumy 16 stki było ok założyłem 15 stki sa problemy.Opony nowe i koła wywarzone....
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
Witam... Miałem ten sam problem był to imobilazer ...
-
[B5 1Z] WYCIE ŁOŻYSK PRZÓD A4 B5 TDI
Witam.Założyłem nowe łożyska do przodu firmy SKF po przejechaniu około 6 tyś km łożyska buczą.Wcześniej założyłem OPTIMALA i też po około 5 tyś km zaczęły buczeć teraz SKF i też buczą co może być przyczyną ?
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Piekna bryczka.........
-
[B5] Szyby elektryczne
Szyby już śmigają ...DZIEKI KOLEGO ARTURZE ZA POMOC
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
co 10 tyś km
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Witam Miałem kiedyś A4 z silnikiem 1.6 na gazie nie sekwencyjnym to była porażka niezadobrze chodził kolega ma na sekwencji 1.8 i mówił że lepiej idzie niż na zwykłej instalacji...Według mnie to tylko TDI....Jak kupiłem TDI to kłopoty się skończyły.... POZDRAWIAM........
-
Ile pali Wam gazu?
Witam .Miałem pare lat temu A4 z silnikiem 1.6 na gazie ale nie sekwencyjnym palił od 11-13 l na 100km.
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
umnie wszystko chodzi tylko to cykanie mnie dręczyło teraz już wiem wszystko......
-
EGR-u a4 (b5)
A w 1Z też jest EGR ??
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
Mam 1Z 95r
-
EGR-u a4 (b5)
Witam.Gdzie się znajduje EGR i doczego służy...???
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
Dzięki...
-
A4 (B5) 95r XENONY
Witam mam lampy VALEO czy da się zamontować do nich żarówki xenonowe A4 B5 1995r. POZDRAWIAM..
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
1Z 90 km 1995r[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 10:56 _________________________________________________Co to za zawór EGR-u i gdzie się znajduje ??
-
A4(B5) TDI Wymiana oleju w skrzyni biegów ??
Witam.Jaki olej przychodzi do skrzyni biegów i co ile się go wymienia ?? POZDRAWIAM..
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
DZIęKI
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
JEST PIęKNA.TAK TRZYMAć...
-
A4 (B5) N-75 czy tak ma pracować ????
Witam.Po odpaleniu autka jak silnik pracuje na wolnych obrotach to slychać dziwne pstykanie z N-75 odgłos jest taki tyk tyk (podobny do klepiącego kasowacza zaworów) czy to tak ma być czy nie?? Pytałem mechaników to żaden mi nic niepowiedział...Zgóry dziękuje.. POZDRAWIAM..
-
[B5] Szyby elektryczne
ok dzięki ..[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Kolego jak będe podłączał to jak niebęde coś wiedział to będe się kontaktował z tobą...Jeszcze raz dzięki