Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Szyby elektryczne


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.....Mam w samochodzie korbki i chcę przełożyć sobie na elektryczne podnośniki.Kupiłem silniczki z prowadnicami i ramkami + tapicerki z przełącznikami i instalacą która jest w drzwiach i jest zakończona na wyjściu poza drzwi kostką........POMOCY.....Jak to podłączyć??????? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma schematu, bo to jest zestaw używany orginalny wyciągnięty z samochodu rozbitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz podłączyć to przyjedź do mnie do kazimierzy wielkiej zrobie ci to za darmo to bułka z masłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturaugustyn, to moze i ja sie wybiore... :biggrin:

Mariusz, powiedz mi ile zapłaciłes za taki zestaw? Rozumiem, ze to tylko przednie szybki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u sie bie zakładałem cały komplet ale chodzi do tej pory i nie narzekam jest ok

[ Dodano: 12-05-2007, 18:51 ]

tomaszust, zapraszam może by sie zrobiło mały zlocik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche daleko do Ciebie z Radomia, ale czemu nie. Jak tylko sie zdecyduje na ta elektryke to chetnie bym pojechal. Zbiore ekipe z Radomia i jazda na południe. :biggrin:

Jeszcze niech tylko Mariusz mi powie ile to mniej wiecej kosztowało. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust, przecież możesz założyć uniwersalne ja tak kumplowi zakładałem i załatwiałem mu oryginalne rączki do A4 z przyciskami na 4 drzwi i pięknie chodzi są zaślepki i prawie ich niewidać za wszystko dał koło 400 stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zestaw dałęm tapicerka od modelu 99 po lifcie kąpletna 300 zł i silniki prowadnice z ramkami i instalacja elektryczna drzwiowa 35o zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szukuje mi sie troche wydatkow w zwiazku z autem (m.in. rozrząd w najblizszym czasie) wiec szyby sobie na razie odpuszcze.

Mariusz, a wlasciwie to czemu kupiles nowa tapicerke?? To chyba nie jest konieczne przy montowaniu el. szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy boczek trzeba wymienić bo się niezmieszczą przełączniki.[br]Dopisany: 13 Maj 2007, 12:40 _________________________________________________Koledzy a do tych orginalnych kąpletów szyb elektrycznych niepotrzebny jest czasem moduł żeby mi to wszystko działało.Tak mi powiedział elektryk że bez modułu orginalnego niebędą działać szyby..Zgóry dziękuje..

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to źle ci powiedział ja mam podłączone bez żadnego sterownika i bez modułu poprostu plus i minus ja dałem przez przekaźnik który wpiołem pod plus od lusterek automatycznie gdy przekręce kluczyk to przełancza na plus z akumlatora więc wszystko ładnie chodzi lusterka też nic sie nie obawiam bo jest dobrze zrobione[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 10:55 _________________________________________________a co do boczka to ja wierciłem pod przyciski oczywiście oryginalne bo też nie było miejsca i nawet niewidać tak jak fabrycznie jest zrobione możesz się pobawić z tym wierceniem daje słowo nic nie widać jak siora przyjedzie zrobie zdjęcie i prześle ci ja k to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki ..[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Kolego jak będe podłączał to jak niebęde coś wiedział to będe się kontaktował z tobą...Jeszcze raz dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz sobie rade naprawde to jest proste probówka w ręke i tyle powiem tyle że jeżeli masz oryginalne przyciski to wiedz że na przycisku będzie jeden plus i dwa minusy mówie z głowy a srodkowe blaszki w przycisku będą od silniczków jeżeli masz przyciski 5 pinowe to tak będzie dasz sobie rade najpierw podłącz kabelki do samego akumlatora i będziesz próbował podłączyć tylko po mału spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...