-
[B5 ADR] Prośba o analizę logów
Witam czy ktos mi moze odczytac logi z drogiego mojego auta Skody Oktawi 1.9 TDI 110koni ASV.i zerkniecie na kat wtryskuz gory dziekuje. dodam ze musze go dłuzej krecic by zapalil na cieplym silniku. logi basig seting. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8862ccdf80b1fb0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f15224bdec261da.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/824ffb49e903b989.html logi dynamiczne. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad573903318dcb26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca7ed791c12c217e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e883de5db3087dea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9157b2a2b239ffa7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e97811ae25532394.html dodam ze byly dwa bledy 17664 17946. z gory dzieki.
-
[B5 ADR] Prośba w odczytaniu logów
witam dodaje logi bo te wyzej cos nie chodzily .z gory dziekuje za pomoc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b04e82446949b7a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d659c1b206b7a1f.html gropa 3 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfd8f5d2cbe55cba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ce4a52ba6217561.html gropa 4 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60d7c23edf26a0be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75f69350247ec07f.html gropa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79e67956c6b1e6e5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17a1d8ce897a0a72.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6742ab339bdd1778.html dodam ze bledy jakie mialem to 17664 17946 to by bylo narazie wszystko.
-
[B5 ADR] Prośba w odczytaniu logów
http://dany1135.wrzuta.pl/plik/4PrlsKGZ7LA/log_grupy_000.csv sory ale nie wiem jak zalaczyc te pliki ale na tym linku mozna go otworzyć jako ściagnij plik. http://dany1135.wrzuta.pl/plik/2MlOuU37ePg/log_grupy_003.csv http://dany1135.wrzuta.pl/plik/9U0jXNRWFEC/log_grupy_004.csv http://dany1135.wrzuta.pl/plik/7eGDbCuQCQG/log_grupy_011.csv
-
[B5 ADR] Prośba w odczytaniu logów
Witam czy ktos mi moze odczytac logi z drogiego mojego auta Skody Oktawi 1.9 TDI 110koni ASV.i zerkniecie na kat wtryskuz gory dziekuje. dodam ze musze go dłuzej krecic by zapalil na cieplym silniku. http://www.wrzuta.pl/pliki/wrzucone
-
[B5 ADR] Napinacz łańcucha rozrządu
witam zagadaj na gg do Misiora .Sam bralem u niego w bdb.cenie. 2649832 a to nr. do niego pozd.
-
[B5 ADR] Świece zalane olejem
witam i podaje nr. 058198025A jest to nr z Etki pozdrawiam. kompletu pod dekiel zaworów.
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
kolego marewel wiedze mam jakos ktora jest wystarczajaca dla mnie a po 2-gie to nie ja o to pytam tylko jezeli ty jestes tak wszechwiedzący to mozesz kolega w prosty sposob odp. tak z grzecznosci
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
rozumiem twoja odp.tylko pytanie bylo czy to jest normalne a nie czy silnik do rematu?
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
to kolega sie z odpowiedzia nie popisal bo za wiele z niej nie wyciagniemy dziekujemy za takie odp......
-
[B6 AVJ] Stukają zawory - prawdopodobnie wałek rozrządu
jak zrobisz daj znac jak to sie ma .pozdrawiam a ta książeczka jest pomocna bo wiele razy z niej korzystałem pod..
-
[B5 ARM] Odma i falowanie obrotów
a jak sie ma przepustnica ? czy kiedykolwiek ja czysciles? bo przez nia tez lubia falowac..
-
[B6 AVJ] Stukają zawory - prawdopodobnie wałek rozrządu
moze to w czyms Ci pomoze. http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/82L3M4FRHJ/
-
[B5 ARM] Odma i falowanie obrotów
Witam jesli chodzi o ddme to patrze w etce to do silnika 1.6 jest taka sama i najprawdopodobniej w tym samym miejscu ? dorzucam foto odmy z ADR-a i gdzie sie znajduje? http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/mWAGdoYVbr/ http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/biR7ESa2AX/ .a i tego twojego silnika ARM nie moge znalzc w etce
-
[B5 AEB] Szarpie/przerywa silnikiem podczas przyspieszania <video>
własnie ta gumowa czescto jest ta fajka, ale z ta swieca na 2 cylindrze jest cos nie tak .czy czasami ona sie nie nadpalila..pytam po moim doswiadczeniu bo mialem podobny problem swieca i gumowy lacznik cewki ze swieca. dodam tak wygladala ta spalona swieca. http://dany1135.wrzuta.pl/obraz/cCjGHsdOsu/
-
[B5 AEB] Szarpie/przerywa silnikiem podczas przyspieszania <video>
Witam podobny problem mialem na 3 cylindrze na wolnych obrotach bylo ok. ale jak dodalem gazu to na 3 garki chodzil podobny efekt co u kolegi .Wina tego byla tzw. fajka co loczy cewke ze swieca .wymiana fajki 14zł. plus koszt swiec.to rozwiazalo problem u mnie. warto tez sprawdzic ?
dany1135
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta