Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czym róznią sie fotele i kanapa pomiędzy liftami ?


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie Czy bedą pasowały fotele i kanapa skórzana z wersji przed liftem do wersji poliftowej w avancie. Drugie pytanie czy była składana kanapa dzielona w wersjach przed liftowych? :) W niedługim czasie przymierzam sie do wymainy bo moje troche juz sa przetarte noi jak wymieniać to na skórke :naughty:. Piszcie jakies uwagi wskazówki z czym moge sie spotkać podczas wymiany :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie ma różnicy między fotelami przed i po lifcie :good: Różnią się tylko materiałami z jakich są wykonane. Z tego co wiem w avancikach kanapy są dzielone :wink4: w niektórych sedanach nie było dzielonych :decayed: ale to w pierwszych latach produkcji :rolleyes: Ogólnie da radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sedanie z 95r. mam skorzana i dzielona kanape :good: na dodatek za podlokietnikiem mam pokrowies na narty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie Czy bedą pasowały fotele i kanapa skórzana z wersji przed liftem do wersji poliftowej w avancie. Drugie pytanie czy była składana kanapa dzielona w wersjach przed liftowych? :) W niedługim czasie przymierzam sie do wymainy bo moje troche juz sa przetarte noi jak wymieniać to na skórke :naughty:. Piszcie jakies uwagi wskazówki z czym moge sie spotkać podczas wymiany :notworthy:

powinno spasowac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują bo kolega do a4 z95r wsadził kąplet foteli z 99r po II lifcie i wszystki spasowało idealnie różnią się tylko wzorem i materiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie tematem :hi: a jeszcze nurtuje mnie jedno czy tylna kanapa od sedana podejdzie do kombi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!! podziękował wkońcu konkretna odpowiedź bez żadnych przypuszczeń :good: a co do grzanych stołków, da rade to załączyć jeżeli nie mam na klimatroniku regulacji do siedzeń czy musze wymienić panel klimatronica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do grzanych stołków, da rade to załączyć jeżeli nie mam na klimatroniku regulacji do siedzeń czy musze wymienić panel klimatronica?

u mnie grzania tylka nie ustawia sie na klimatronicu tylko pokrentelkami na przyciskach na desce rozdzielczej (tam gdzie wlacznik awaryjnych, grzanie szyby itp.). dwa najbardziej oddalone od srodka(lewy dla kierowcy, prawy dla pasazera). :good:

edit: sorry nie doczytalem ze rocznik 99. z tego co widzialem to sa tam tylko trzy poziome przyciski bo konsola inna wiec chyba sterowanie z klimatronica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!! podziękował wkońcu konkretna odpowiedź bez żadnych przypuszczeń :good: a co do grzanych stołków, da rade to załączyć jeżeli nie mam na klimatroniku regulacji do siedzeń czy musze wymienić panel klimatronica?

tak kolego musisz wymienic caly panel climatronica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...