Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moje czarne autko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

img2643or8.jpg

Moje drugie auto, poprzednio jeździłem Oplem Astra F 1.6 z lpg (1991r.). Astra poszła prawie 2 miesiące na żyletki :> Już nie było sensu do niego dokładać...

Polowałem na Hondę Civic, Nissana Primerę... dość przypadkowo zakupiłem to Audi, znajomy był w Niemczech, wysłał fotkę a ja podjąłem szybką, męską i chyba dobrą decyzję :)

Autko przyjechało na kołach z Niemiec, stało w komisie 2 dni, ogłoszenie pojawiło się też na mobile.de. Rok produkcji 1997, pierwsza rejestracja III 1998, 1.6 benzyna, kolor czarny, przebieg 182tys., jeden właściciel rocznik 1949, do końca serwisowane w ASO - ostatni przegląd w maju 2008, wyposażenie (nie wiem co było w standardzie więc wymienię co jest ważniejsze): ABS, wsp. kier., elektr. szyby przód i elektr. szyberdach + domykanie, elektr. lusterka, 4 pod. pow., centr. zamek, immobilizer, św. przeciwmgielne wbud.w reflektory, regul. kierownicy, felgi alum 15" + roczne opony 205/60/15 i 195/60/15, radio Blaupunkt CD30 (stare jak świat ale gra przyzwoicie i pozostanie). Stan oceniam na 5+, środek i bagażnik jak z salonu, silnik suchutki, lakier super z kilkoma ryskami.

Silnik 101KM, to nie rakieta ale radzi sobie :wink4: Mogę porównywać Audi z Astrą którą jeździłem ostatnio, nowym VW Polo którego używałem i Oplem Vectra ten sam rocznik, jak na auto 10 letnie to dla mnie rewelacja. Wygoda, komfort jazdy, jakość wykonania, dopracowanie szczegółów (np. pęseta do wyciągania bezpieczników :naughty:) - rewelacja, wzór do naśladowania.

Po zakupie na drugi dzień dołożyłem sterownik centralnego zamka (niezły patent z domykaniem :cool1:). Na pewno w ciągu tygodnia wymienię rozrząd, olej zostawię bo ma tylko 3 miesiące. Do zrobienia jest jeszcze licznik, nie świecą dwie żaróweczki chociaż nie są spalone (elektryk który dokładał mi sterownik przypuszcza że przerwane są ścieżki), do wymiany jest wahacz - lewy-górny-tylny.

W przyszłości pomyślę nad aluminiowymi ramkami na zegary i ramkami pod tablice, na zimę dokupić trzeba obowiązkowo felgi stalowe + zimówki, reszta bez zmian bo i tak wygląda całość rewelacyjnie :wink4:

teraz tylko kwestia czy przy wymianie rozrządu wymienić również pompę wody i czy wymienić tylko wybity jeden wahacz czy całą stronę...

Opublikowano

Super autko , dowód na to ze nawet seria jest ladna, daj wiecej fotek i środeczka tez. Co do wymiany pompy nie jestem fachowcem ,wiec nie wypowiadam sie. :przebiegly:

Opublikowano

Jezeli pompa nie jest na rozrzadzie to nie jest to mus. Auto spoko :)

Opublikowano
  • Autor

img3932rk3.jpg

img3929iq3.jpg

Opublikowano

Super autko wyglada prawie tak samo jak moja A4, powodzenia w użytkowaniu :good:

Opublikowano

super zadbana na pierwsze oko -szkoda że bez klimy :(

Opublikowano

Autko fajne, czyściutkie zadbane :good:.. Ale, faktycznie brakuje klimki ;(...

Opublikowano

no fajnie ja tesh nie mam klimy ale bez tego da sie zyc

Opublikowano

noo ładna, w środku też niczego sobie, ja niestety też nie mam klimy, i mam ten sam silnik, daje rade ale uparłem się i przymierzam sie do zmiany na nowszy, bardziej wyposażony egzemplarz B5 :naughty:

i fajny szczery opisik :)

Opublikowano

Piękna niunia i widać że zadbanatylko daj jeszcze więcej fotek. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jest ślicznie zadbana tylko nie ten silnik już lepiej wziąłbym 1.9TDi 110KM, trochę ciemniejszy welur foteli, wolałbym kierownice od modelu '98r., klimatyzację, założyłbym felgi Toora T950 '17, przyciemniłbym tylne szyby, również założyłbym przednie reflektory od modelu '99r., metalową/aluminową nakładkę na pedał sprzęgła, hamulca, gazu, tłumik sportowy KM MALON model TURBO E, jakiś porządny radioodtwarzacz CD/MP3, subwoofer, świecąca gałka skrzyni biegów, i gitara :>

Opublikowano

Jezeli pompa nie jest na rozrzadzie to nie jest to mus. Auto spoko :)

ADP ma pompe na pasku klinowym, musu nie ma ale lepiej zrobić koszt 90 zł.

Opublikowano

Autko fajne, czyściutkie zadbane :good:.. Ale, faktycznie brakuje klimki ;(...

Popieram :kox: :> i dorzuciłbym jeszcze większy motorek :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.