Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wymiana zawieszenia - jakie zamienniki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Mam pytanko.Dwa lata temu sprowadziłem AUDI A4 110PS 1.9 TDI KOMBI.No i ostatni okazało sie że gumy w wachaczach już pękaja i trzeba wymieniać wahacze.Ale jak usłyszałem cenę za oryginał to się przeraziłem.Czy znacie jakieś zamiennki godne polecenia?.Pozdrawiam.

Opublikowano

TRV lub FEBI ewentualnie LEMFORDER i nic innego :hi:

Opublikowano

opcja :szukaj: było na forum sporo

Opublikowano

TRV lub FEBI ewentualnie LEMFORDER i nic innego :hi:

Raczej w takiej kolejności: LEMFORDER, FEBI.

Opublikowano

Chyba raczej lem,trw,moog,febi.

Opublikowano

Chyba raczej lem,trw,moog,febi.

Każdy ma inne zdanie, a moog i trw nie rozpatrywałem.

Opublikowano

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Ja i moja niunia (A4 1.9 TDI Avant) znamy się od roku. Stanąłem właśnie przed trudnym wyborem jakie wahacze wybrać. Dzisiaj na allegro znalazłem takie cudo, ale coś mi tu śmierdzi bo jak na oryginalne ze znakami firmowymi Audi to cena podejrzana. Doradźcie czy to czasem nie jakiś przekręt. Niżej podaje linka :mysli:

http://moto.allegro.pl/item414695815_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_skoda_vw_b5_b6_wawa.html

Opublikowano

Wygląda fajnie :kox:.. Ale cena jakaś niska :mysli:...

Opublikowano

znaczki sa,wyglada na oryginal,ale ciekawe czy po dotarciu do klijenta znaczki beda nadal na wachaczach,bo zdaza sie tak ze obrazek rozni sie czasem z oryginalem ze zdjecia

Opublikowano

Spoko! Dzięx! Pogadam z klientem i jakby co to dam znać co z tym wyszło.

Pozdro!

Opublikowano

No witam!!! Ja już zakupiłem te oryginały i nawet juz mam je założone. Faktycznie wszystko na żywo wygląda identycznie jak na zdjęciach. Przesyłkę dostałem gratis a dotarła do mnie bardzo szybko. Nawet nieżle to wygląda. Na pytanie czego tak tanio gość odpowiedział że z faktura VAT byłoby znacznie drożej i że wahacze są fabrycznie nowe, nieużywane ale z końca 2006 roku. Każdy wahacz jest osobno, szczelnie zapakowany w folie więc gumom na swożniach wahaczy nic raczej nie powinno być. Czas pokarze co to jest warte.

Aha sprzedawca jest z Wołomina!?

Pozdrawiam! :>

Opublikowano

Przeczytajcie wątek "Wahacze ranking" tam jest chyba wszystko na temat tych wahaczy.

Opublikowano

Przeczytajcie wątek "Wahacze ranking" tam jest chyba wszystko na temat tych wahaczy.

dokładnie :good: zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.