-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
koledzy pomóżcie. Czyli co mam odlaczac czy nie bo już zgłiupiałem do reszty?
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
konsultowałem to z MECHANIKIEM KTÓRY TWIERDZI ŻE NIE MOŻNA ODŁACZYC IMMO OD KOMPA BO TO NIC NIE DA CZY TO JERST PRAWDA ??
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
wiesz jestem nowicjuszem wiec nie wiem jak to sie robi
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
mam problem z imobilajzerem swieci sie kluczyyk na desce podlaczalem go do kompa ale nie mozna skasowac tego bledu mechanik twierdzi ze najprawdopodobniej trzeba bedzie odkodowac to w autoryzowanym serwisie a jest to dosyc kosztowne czy nie ma jakiegos innego wyjscia jezeli jest to prosze o pomoc. [mod]a) proszę zwracaj uwagę jeśli nie na interpunkcję czy polskie znaki to chociaż na literówki w temacie - 2 wyrazy i 2 błędy[/mod]
-
[B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
odpowiadajac na pytanie cobradd auto wogole nie chce palic na benzynie nie chodzi jak sie silnik rozgzeje to dopiero wtedy ale to tak jakby chcial a nie mogl obroty ledwo dochodza do 3 tys [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________aha pytalem jednego goscia co to moze byc to mowil mi ze jest cos takiego jak (bios) niby jakis przyzad co podlacza sie go zamiast komputera i wtedy jest ok nie wiem czy to prawda pomuszcie
-
[B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
KUPILEM NOWA POMPE PALIWA I NIC CODZIENNIE ODPALAM NA GAZIE WIEM ZE TO ZLE I DALTEGO PROSZE O POMOC nie piszemy z caps lockiem !
-
[B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
niby tak ale gazownik mowi ze to wina instalacji i nie wiem czy to jest prawda
-
[B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
mam problem z samochodem mam instalacje LPG ale zwykla nie sekfensje i z tego tytulu nie jezdzi mi na benzynie co mam z tym zrobic prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM JESTEM MICHAŁ JESTEM NOWY AUDI A4 1.8 125PS
@lien
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta