Treść opublikowana przez Mariusz
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Ja też śmigam na GATES od kilku lat i wszystko jest Ok
-
[B6 AWX] Lampa A4 polift 99-00r Jak wyciągnąć soczewke ?
Jak mogę wymontować i wyciągnąć z lampy poliftowej 99-00r soczewkę z odbłyśnikiem tak aby nic nie uszkodzić oraz nie odklejać szkła.
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Co sądzicie o tym systemie Yanosik Yanosik w TVN Turbo
-
[B5 AHH] Radio SYMPHONY KOD
Dziś w Krakowie za 60 zł załatwiłem sprawe,radio śmiga
-
[B5 AHH] Radio SYMPHONY KOD
Jest to radio 2din,słyszałem że są też jakieś kalkulatory do wygenerowania kodu.
-
[B5 AHH] Radio SYMPHONY KOD
Jest może możliwośc odczytania kodu pin do radia Vagiem w Radiu SYMFONY ewentualnie ile kosztuje taka przyjemnośc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam Jagera o NR 8D0 920 950E tylko wersje Angielską na wyświetlaczu już jest zmienione z ML na KM. Chcę spytać czy da się wgrać odpowiedni wsad do licznika abym mógł wymienić tarcze prędkościomierza z Angielskiej na Europejską bo teraz jak bym zmienił to będzie oszukiwał. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość zamiast Jagera wsadzic VDO.oryginalnie był Jager autko TDI?? Jaka tarcza prędkościomierza podejdzie do mojego licznika bo mam białe podświetlanie,taką z białym jest problem kupić(chodzi mi o używkę ORI)czy np podejdzie od przedlifta lub lifta z 99r ale tam zegaryświecą na czerwono a chcę aby świeciły na biało.Jak to można rozgryść
-
[ALL B5] Klima nie działa - 00792 i 00797
Mam też ten sam błąd 00792 ale uciekł mi czynnik z układu klimy.Czy od tego że niema czynnika będzie wywalać ten błąd?
-
[B5 AHH] licznik Jager wymiana
Chcę wymienić licznik w A4 z 2000r Tdi Jager z 1/2 fisem na VDO też z 1/2 fisem czy podejdzie i czy da się przekodować IMO.
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Jestem na kupnie Navi co polecicie.Myślałem o MIO S600 albo MIO 500 , MIO SPIRIT 670,ewentualnie jakiś nawigon do 500 zł
-
[B5 AHH] Wzmacniacz anteny w Awancie 2000r a gubienie fali
Gdzie znajduje się zmacniacz anteny w A4 Awant z 2000r i jak można się do niego dostać.Mam taki mały problem jak autko jest na postoju to gra ładnie a podczas jazdy czeszczy i gubi fale.Podpiołem też inne radio i jest tak samo na postoju gra a podczas jazdy czeszczy i gubi fale.Radio posiadam Concert Plus wpinałem też Pioneera i stwierdziłem że nie jest to wina radia tylko chyba wzmacniacza anteny.Miał może ktoś podobny problem. Doczego jest przycisk AS na przednim panelu?
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
Dzwoniłem do TOM77 i kupie u niego te amorki ma wdobrej cenie
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
W Inter Carsie w Krakowie powiedzieli mi za Sachs 350 zł szt.
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
Co sądzicie o tych amorkach na tej aukcji? http://moto.allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-tyl-sachs-2szt-oslony-3l-gwa-i1724480252.html W sklepie pytałem i tam za sztuke powiedzieli mi 300 zł a tu za komplet+odboje 325 zł .Wjechałem w dziure w drodze i czeka mnie wymiana,ewentualnie KYB.Dowiedziałem się jeszcze że do LIFTA z 2000r są tylne amorki inne niż do wcześniejszych wersji A4.CZym się różnią amorki od rocznika 95-99 od rocznika 99-01 ????
-
[B5 AHH] Rozrząd
Kąt jest po wymianie pomiędzy 44-47
-
[B5 AHH] Rozrząd
Poczym można sprawdzić czy mechanior dobrze założył rozrząd tak aby nie ściągać przodu.Np.Vagiem.
-
[B5 AHH] Wymiana licznika Jager
Ale gdzie się zajmują w Małopolsce regeneracją fisu
-
[B5 AHH] Wymiana licznika Jager
Mam licznik firmy Jager z 1/2 fisem o nr 920 950E.Chcę kupić inny i zamontować zamiast tego co mogę kupić ? Czy np VDO podejdzie na co zwracać uwage przy zakupie.Chcę go wymienić bo szwankuje wyświetlacz 1/2 fisa .Jak jest puzniej z przekodowaniem IMO.
-
[B5 AHH] Półfis problem
Jak można wymienić ten mały fis? Ma może ktoś foty lub opis jak to zrobić i jak go wyciągnąć z pod tarcz?
-
[B5 AHH] Półfis problem
Mam takie pytanie ponieważ posiadam w zegarach półfisa i jak jest zimno to świeci cały ładnie,jak jest gorąco to kilka linijek od góry nie świeci.Jak można temu zaradzić aby świecił cały półfis.?
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Napinacz da się wymienić bez ściągania przodu.Odkręcamy alternator i mamy dostęp do śrób visco i napinacza.Pierwsze odkręcamy visco i przesówamy cały wentylator z viskiem w strone chłodnicy i mamy wtedy miejsce na wyciągnięcie napinacza,potem odkręcamy napinacz.Zajęła mi taka wymiana gdzieś około 40 minut.
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
Wymieniłem czujnik i jest OK.
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
Mam taki problem że raz temperatura na liczniku jest 90* a nagle spada do 70* a innym razem autko zagrzane i pokazuje cały czas 60*Byłem u mechaniora i podpioł VAG i wyszło mu że czujnik temp.silnika do wymiany.A temperatura cały czas mu falowała na Vagu raz na 90*I nagle 50* iznów 70*ispadek na - 20*.... Jak można wejść w kody na klimatroniku ?
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
chodzi mi o czujnik temp.Płynu chłodzącego ten co jest do skazówki w liczniku.Znalazłem czujnik z 4-kabelkami ale zaraz przy chłodnicy na dolnym wężu naprzeciwko pompy wspomagania Jak mogę sobie sprawdzić temperature silnika na klimatronilu A4 2000r TDI AHH
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
Gdzie jest w A4 1.9 TDI 90KM oznaczenie silnika AHH czujnik temp.silnika bo nie mogę go znaleść.I jaki tam przychodzi czujnik???