Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest w A4 1.9 TDI 90KM oznaczenie silnika AHH czujnik temp.silnika bo nie mogę go znaleść.I jaki tam przychodzi czujnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o temperaturę płynu to czujnik masz w króćcu, który jest dokręcony z boku głowicy, a jeżeli temperatura oleju to czujnik zapewne znajduje sie w chłodnicy oleju, tam gdzie filtr oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o czujnik temp.Płynu chłodzącego ten co jest do skazówki w liczniku.Znalazłem czujnik z 4-kabelkami ale zaraz przy chłodnicy na dolnym wężu naprzeciwko pompy wspomagania :mysli: Jak mogę sobie sprawdzić temperature silnika na klimatronilu A4 2000r TDI AHH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody klimatronika polecam. Przy chłodnicy masz czujnik odpowiedzialny za uruchamianie wentylatora.

Czujnik o którym piszesz u mnie znajduje się przy głowicy od strony ściany grodziowej, ale to jest inny silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że raz temperatura na liczniku jest 90* a nagle spada do 70* a innym razem autko zagrzane i pokazuje cały czas 60*Byłem u mechaniora i podpioł VAG i wyszło mu że czujnik temp.silnika do wymiany.A temperatura cały czas mu falowała na Vagu raz na 90*I nagle 50* iznów 70*ispadek na - 20*.... :mysli: Jak można wejść w kody na klimatroniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że raz temperatura na liczniku jest 90* a nagle spada do 70* a innym razem autko zagrzane i pokazuje cały czas 60*Byłem u mechaniora i podpioł VAG i wyszło mu że czujnik temp.silnika do wymiany.A temperatura cały czas mu falowała na Vagu raz na 90*I nagle 50* iznów 70*ispadek na - 20*.... :mysli: Jak można wejść w kody na klimatroniku ?

No to czujnik na 100% do wymiany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...