Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz telefon z androidem to sobie ściągnij i przetestuj sam - plusem jest darmowa nawigacja, więc nie widzę przeciwwskazań.

Ściągnąłem i zamierzam sprawdzić co za szajs :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie coś między CB a nawigacją. Zależy jeszcze jak to się rozwinie, bo jeżeli popularność nie będzie rosła to średnio to widzę. Dobrze że chociaż baza fotoradarów jest aktualizowana co jakiś czas. Ja wolę CB + nawigacja niż to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wolę CB, ale jest problem mało JANOSIKA jest i trzeba czekać aż się to przyjmie, ale ciekawe czy się przyjmie :D

ale z ciekawości wrzuce sobie to do komórki zobacze jak chodzi.

Ale wielkim plusem CB jest to że płacimy za sprzęt i używamy go bez dodatkowych opłat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System działa OK! ale jest zbyt mało powszechny, sprawdziłem sam ale navi jest do D.py !! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System działa OK! ale jest zbyt mało powszechny, sprawdziłem sam ale navi jest do D.py !! :thumbdown:

Strasznie do d..y :decayed: Ale co zrobisz - sprawdzić trzeba było - bazę mają przyzwoitą nawet, ale nie miałem okazji sprawdzić działania w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem idąc z duchem techniki to producenci CB powinni wprowadzić coś w stylu cyfrowej transmisji by wyeliminować zakłócenia i poprawić zasięg, tak jak to było z telefonia komórkowa gdzie po analogach weszły cyfrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłby naprawdę przełom, ale wydaję mi się że przywiązanie do obecnego systemu jest tak duże, że jeszcze długo nie będzie rewolucji. Ten YANOSIK mógłby być fajny gdyby był powszechny. Ale większość ludzi i tak z przywiązania nie zrezygnuje z CB a YANOSIKa kupi jedynie z ciekawości. W takich systemach najważniejsi są ludzie - a tych jest na razie bardzo mało przez co korzystanie z tego mija się z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie zrezygnował z CB dla janosika. Można pogadać, posłuchać, ciekawiej się jedzie, szczególnie jak ktoś jeździ sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szumów przy używaniu CB to droższe modele już sobie w miarę radzą, wszystko zależy jakie filtry w CB siedzą ale i ten szum da się znieść :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie głupi.. jakby było powszechne to naprawdę fajna sprawa za pomocą jednego kliknięcia ostrzec innych a tak nie można za bardzo na tym polegać, zresztą CB to CB chociażby dobra zaleta że jest się do kogo odezwać :wink4: Choć poza szumami to ta zbytnia powszechność też ma swoje minusy dużo pajaców ma teraz CB :thumbdown: Mogli by pomyśleć na połączeniu cb z tym wynalazkiem nie była by to głupia sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogło by to być trochę tańsze. Ponad 300 zł za urządzenie które w sumie na dzień dzisiejszy działo średnio to dość sporo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogło by to być trochę tańsze. Ponad 300 zł za urządzenie które w sumie na dzień dzisiejszy działo średnio to dość sporo :thumbdown:

Na telefon masz za friko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy dużo pajaców ma teraz CB

i codzinnie słysze sprzedam proszki z niemiec, oszczednosci itd... a najgorsze jest ,,pysia mysia pysia mysia'' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy dużo pajaców ma teraz CB

i codzinnie słysze sprzedam proszki z niemiec, oszczednosci itd... a najgorsze jest ,,pysia mysia pysia mysia'' :naughty:

Dokładnie to miałem na myśli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...