Treść opublikowana przez tezet627
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Dziękuję Pan Dev
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Cześć mam w swoim aucie sprężarkę o nr 8E0 260 805BA. Czy mógłbym prosić o podanie jaki kompresor jest zamienny z moim? Proszę też o podanie nr osuszacza, skraplacza i dyszy dławiącej. Nr Vin: WAUZZZ8EX4A175709
-
Szaleje wskazówka paliwa i nie działa prędkość :'(
Prawdopodobnie padł Ci impulsator w skrzyni biegów. Na vagu powinno pokazać błąd. Ten impulsator jest umieszczony od góry skrzyni nad lewą półosią, wtyczka dwu pinowa.
-
Moduł centralnego zamka A4 B5
Dokładnie jak Fazii napisał jest to moduł podgrzewania wkładki zamka.
-
przekaźniki w pompce centralnego.
Witam, wczoraj umarła pompka centralnego. Brak oświetlenia wnętrza, brak centralnego. Podczas próby otwarcia lub zamknięcia słychać tykające przekazniki w pompce i nic. Podpowiedzcie co dalej z nią zrobić. Dodam, że wirnik jest cały.
-
siłowniki tylnej klapy, które wybrać
Ja kilka lat temu kupiłem siłowniki HART niby były dedykowane do mojego modelu, ale wydaje mi się, że są za silne. Żeby zamknąć bagażnik muszę użyć dużej siły.
-
AJM tempomat
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18758-montaz-tempomatu/ Proszę, dziękuję, dobranoc:) Browar wyślij pocztą.
-
Oświetlenie!
Do sprawdzenia pompka centralnego- ona odpowiada za oświetlenie. Wyjmij też lampki i posprawdzaj luty.
-
Czujnik prędkości
Pany napiszcie jak wyjąć ten czujnik bo nie mogę sobie poradzić.
-
Drzwi w avancie a sedanie
poszycie drzwi z avanta pasuje do sedana i odwrotnie. Trzeba jedynie ramkę zmieniac.
-
Temperatura silnika
temperatura powinna byc 90°. cisnienie Ci się nie robi w zbiorniczku?
-
Parktronic a a4b5
Tu macie temat o montazu czujników cofania: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3752-all-b5-montaz-parktronica/
-
gdzie jest odpływ wody z klimatyzacji?
Tu masz zdjęcia i opis jak się dostać do tego odplywu. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/udroznienie-odplywu-klimatyzacji-331842/
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie jest w Jeleniej jakiś zakład co naprawia akumulatory? Chodzi o nalanie upalony go słupka. Akumulator od ciągnika.
-
Diody led
Poka fote...
-
Jakiej firmy filtry?
Ja kupuję manna, chociaz parę razy założyłem filtron i tez nie narzekam....
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
:hi:Odświeżę temat. Dajcie namiary na jakiś dobry zestaw..
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja kupowałem MS właśnie od nich i wszystko jest ok... Wysłano z GT-I9100
-
System operacyjny Android
Ta SwiftKey jest za***ista... Właśnie testuje Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk
-
System operacyjny Android
bialy ja korzystam z tej karty do google play: Karty internetowe | Bank Zachodni WBK
-
Wymiana zawiszenia
Ja po wymianie zawiechy (całej) musiałem zrobić zbieżność bo żarło mi opony, chociaż końcówek nie dotykałem... Teraz już wiem, że jak coś robię przy zawieszeniu to później jadę na sprawdzenie...
-
3 beepnięcia i wykrzyknik na FISie.
Mam tak samo jak wchodzę w vagu w abs...
-
3 beepnięcia i wykrzyknik na FISie.
dolej płynu...
-
System operacyjny Android
Pablo dzięki gra śmiga.... Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk
-
System operacyjny Android
Pany pomocy! Kupiłem w google play max payna i podczas sciagania plików data wyskakuje mi komunikat: "could not download data please make sure you have an active internet connection" Połączenie z internetem oczywiście mam, miejsce na karcie jak i w fonie tez...