Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fireman82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Jaką firmę chłodnicy polecacie żeby nie wymieniać znowu za dwa lata?
  2. Witam, Nakierowałby mnie ktoś jaka śruba przychodzi do wspornika pompy wtryskowej VP37? Ta z tyłu pompy na dole, podobno jakaś stożkowa ale nie wiem czego dokładnie szukać. Mówią że najlepiej jakby była oryginalna ta która tam właśnie ma być. Gdzie ewentualnie szukać? Jak ona wygląda?
  3. fireman82 odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Siema, zrobiłem krok po kroku kodowanie kluczyka z instrukcji od Fazii i niestety żadnych pozytywnych efektów, praktycznie żadnych reakcji nawet kierunki nie migały, nic... Postanowiłem zaryzykować i z pompki która była w aucie ale nie pompowała wyjąłem samą płytę układu scalonego i przelutowałem do sprawnej pompki, która nie chciała się zakodować z kluczykiem. Podłączam, kluczyk bez problemu się koduje z pompką, zamyka, otwiera pilotem, wszystko śmiga... Dziękuję za wszelkie porady i podpowiedzi, temat do zamknięcia.
  4. fireman82 odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    vcds-em sprawdzę to?
  5. fireman82 odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Ok, spróbuje tą metodą.
  6. fireman82 odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Jak to sprawdzić?
  7. fireman82 odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Kluczykiem zapasowym/serwisowym przekręcam zapłon, wychodzę z auta, wkładam kluczyk z pilotem (ten który chcę zakodować) do drzwi, naciskam przycisk zamykania na pilocie i przytrzymując przekręcam kluczyk zamykając auto, wtedy kierunki mrugną i stara pompka jest zakodowana, przy nowej nie ma żadnej reakcji, nawet kierunki nie mrugną. Przy nowej pompce tak, przy starej nie, bo pompowanie jest uszkodzone...
  8. fireman82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Wiem, że o kodowaniu kluczyka było na forum setki razy ale problem w tym że nie mogę zakodować oryginalnego kluczyka, po zmianie pompki centralnego zamka. Poprzednia pompka padła i nie pompuje jednak na niej kluczyk bez problemu da radę zakodować, jak tylko zamienię pompkę na sprawną nie można zakodować kluczyka. Próbowałem z pięcioma innymi pompkami (oczywiście pasujące numerami do tego modelu) i żadnej nie można zakodować, tylko tą moją starą można. Kluczyk-pilot sprawdzony wysyła sygnał. Spotkał się ktoś może z takim problemem? Gdzie w B5 kierowany jest sygnał z pilota, gdzie jest centralka? Pomóżcie bo skończyły mi się już pomysły....
  9. Witam Proszę o pomoc w dobraniu odpowiednich amortyzatorów firmy Sachs na przednią oś. Samochód to Audi A4 B5 1.9 TDI AFN sedan (polift), zawieszenie standardowe. Czy zna ktoś numer pasujących do tego modelu Amorków Sachs??
  10. Ok, też zmienie na oryginalne. DziĘki za pomoc.
  11. Odgrzeję kotleta. Krótkie pytanko. Czy wężyki przelewowe w Dieslu mogą być silikonowe??? Zakupiłem takie do podciśnienia i zostało a przelewowy właśnie pękł. Na stronie internetowej tych wężyków było napisane że są do 200 stopni...
  12. Witam Widziałem dwa numery katalogowe amortyzatorów Sachs na tylną oś do mojej Audi: 170814 i 280560 i nie wiem które są właściwe??? Dane auta: Audi A4 B5 1.9 TDi 110KM, AFN, sedan, napęd przód, rok prod. 1999 PO LIFCIE!!! I właśnie przy pierwszym numerze katalogowym piszą, że Audi A4 B5 od 1995 do 1999 a przy drugim od 1999-2000 Które będą właściwe??? Jeśli posiadacie numery katalogowe innych marek amorków wyżej wymienionej Audicy (rocznik 1999 po lifcie!!!) to proszę podajcie. Z góry Dziękuję za pomoc.
  13. To by się zgadzało, faktycznie, nie pomyślałem. Może teraz właśnie szczelny wydech pokazał poprzez gwizdanie jakiś inny defekt układu wydechowego? Podjadę na kanał i obsłucham. Dzięki jacek70 za trop.
  14. Ok, muszę sprawdzić, tylko dziwi mnie, że kilka dni temu jeszcze nic nie gwizdało, a zaraz po wymianie plecionki już gwizda....
  15. Witam Może ktoś spotkał się z takim objawem. Wymieniłem elastyczne łącze wydechu (tzw. plecionkę) i od tego czasu wydech zaczął gwizdać. Dzieje się to gdy dodaje lub odejmuje gaz w okolicach 1800 obr/min. potem w zakresie dalszych obrotów jest już cisza, nie gwizda. Co to może być?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.