Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

taa ja bez przerwy słyszę "mobilki mobilki jak mnie słychać" albo jakiegoś cymbała puszczającego muzyke :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy dużo pajaców ma teraz CB

i codzinnie słysze sprzedam proszki z niemiec, oszczednosci itd... a najgorsze jest ,,pysia mysia pysia mysia'' :naughty:

To akurat nic złego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja testuje już go od tygodnia i musze powiedzieć że yanosik super funkcjonuje.

Co do nawigacji to lepiej wyznacza trasy od automapy (przy czym nie mam automapy która przy wyznaczaniu trasy uwzględnia korki a yanosik uwzględnia),

Co do konfrontacji z CB to CB narazie wygrywa bo nie ma jeszcze tylu użytkowników Yanosika co CB więc szanse są nierówne i plus dla CB. Ale jeżeli będzie sie ta technologia rozwijać w takim tępie w jakim użytkownicy osobówek zaczęli kupować CB to CB zejdzie na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Sam jeżdżę z Yanosikiem jakieś 3 miesiące i jestem zadowolony z tego systemu. Plusem jest prosty system działania programu (system potwierdzania przez użytkowników przejeżdżających przez daną lokalizację aktualności zgłoszenia). Dzięki temu sytuacja o zdarzeniach jest w miarę często aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce reklamować ani krytykować bo korzystam tam z yanosika jak i cb :)

Ale piszę do Was z zapytaniem. Czy to jest w pełni legalne ? Tz jak to się ma do przepisów praca podawanie że tutaj i tutaj jest policja z sukarką. Czy to nie narusza jakichś przepisów jak się podaje tak przez cb jak przez yanosika gdzie jest policja czy inspekcja oraz że stoją z suszarką ? Chciałbym to wiedzieć dla siebie, także bez żadnej obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przepisy nie regulują takich zachowań, i na pewno nie jest to karane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad takim urządzeniem ale zrezygnowałem.

Może dobrze działa na głównych trasach i większych miastach ale na bocznych drogach i małych miasteczkach już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz smartphone i dostęp do internetu to nie musisz zaopatrywać się w urządzenie, bo tą aplikację można pobrać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przesądzał co jest lepsze a co gorsze bo różne są gusta, ja obie te rzeczy uważam za bardzo dobre.

Ale to też jest prawdą co kolega @ramzes-1983 napisał, jest w yanosiku również navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa jest taka że ktoś zawsze musi być 1 który zgłosi kontrole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna wada CB. Często przejeżdżam przez Czechy i ostatnio jeden mobilek beztrosko posuwał jak ta lala bo w eterze poszło czysto a pepiki ustrzelili go w Octawi z wideoradarem. Sam słyszałem jak meldowali czysto ale tak jak wyżej, ktoś zmoczy d*pę pierwszy. A w Czechach nie ma zmiłuj się i z Polakami się nie cackają. CB dobra sprawa ale nie zastąpi oleju w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...