Treść opublikowana przez Damian_1986
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pewnie masz racje kolego:) fachowość zakładu wyszłaby dopiero przy usuwaniu niesprawności
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ewentualnie u Poznańskiego na Przemysłowej. Może nie najtaniej, ale solidnie.
-
Centralny zamek
Z doświadczenia powiem, że czyszczenie zlącz pomaga na krótką metę. Podobnie jest z użyciem spirytusu na złącza.
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
A przy cb tak nie musi być?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Niech ręce pousychają wszystkim amatorom cudzej własności
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Najbardziej denerwujące jest jednak to, że przy okazji rozwiązywania takich spraw, za głupie 5 zł trzeba doprodukować tonę kwitów.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Koszalin, Lechicka, parkuje srebrne b5 avant na złotych alu.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Podobnie w wojsku, często i gęsto zwykli żołnierze są rozliczani za przepały w ilościach 5l, a panowie decydenci dostają awanse za grubomilionowe przekręty.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Do wista czy do p-83?
-
Rozrzad- koszt
Moja ma dopiero 4 lata i 70 tys., póki co nic się nie dzieje, więc temat na przyszłość.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Spróbuj zapotrzebować nową w WOGu, za dwa lata powinieneś dostać...
-
Rozrzad- koszt
Podane ceny uwzględniają wymianę pompy wody?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy, troche z innej beczki. Znacie kogos w Koszalinie, kto sprawdzi i ewentualnie przelutuje styki w pompce centralnego zamka w a4 b5, bo centralny działa wedle humoru?
-
Naprawa zatartego mechanizmu wycieraczek przednich
Zgadzam się, dlatego najlepiej włączyć silniczek przed założeniem ramion wycieraczek. W takim wypadku jest bezpiecznie.
-
DPF - jest czy nie? Prosze o opinie.
Samochód może przejść samoczynnie w tryb dopalania na postoju czy należy go włączyć oprogramowaniem serwisowym?
-
DPF - jest czy nie? Prosze o opinie.
Przez zbyt niską temperaturę spalin przyspieszone jest zapychanie się filtra. Możliwe jest dopalanie filtra na postoju?
-
Naprawa zatartego mechanizmu wycieraczek przednich
Jestem na świeżo po operacji smarowania trzpieni. Jeżeli chodzi o ustawienie ramienia na wielowpuście silnika wycieraczek, wydaje mi się, że nie musi być ono aż tak dokładne. Można po złożeniu całego mechanizmu i podłączeniu go do silniczka, włączyć pojedynczy cykl pracy mechanizmu. Powinien się ustawić w pozycji początkowej i wtedy łatwo jest dopasować położenie wycieraczek na szybie.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Jakiś czas temu widziane srebrne A4 b5 z ramkami klubowymi wjeżdżające do 8pplotu:)
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Nie ma się za bardzo czym chwalić:-P ot takie A4 po delikatnych zmianach...
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Polecam Zakład Auto-Gaz w Koszalinie na Kupieckiej 3. Niedrogo, fachowo, dogodny kontakt. Od dwóch miesięcy silnik na gazie szarpał mi na niskich obrotach i czasami dusił się przy mocniejszych depnięciu. Dwa zakłady w Koszalinie nie były sobie w stanie poradzić, w końcu trafiłem na Kupiecką i problem z głowy. Polecam A jeżeli chodzi o Warszawę, to Darmil przy Toruńskiej. Przedstawiciel firmy Elpi-Gaz.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
hmm pomysł z wyświetlaczem w liczniku całkiem wygodny, przynajmniej nie trzeba odwracać wzroku na bok. Może gdyby otwór wyciąć wyżej i wyświetlacz włożyć w ramkę chrom byłoby bardziej elegancko. Oczywiście pod warunkiem posiadania ramek na pozostałych zegarach.
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Zgadzam się z Tobą; szczotki nie umyją zakamarków a poza tym najczęściej rysują lakier (zwróćcie uwagę na sytuację w której szczotki myją koła, wtedy duże szczoty stoją i w jednym miejscu szorują po lakierze), natomiast po umyciu bezdotykową wydaje się że jest czysto a wystarczy przejechać palcem po lakierze i wychodzi na to że jednak auto nadal jest brudne Szczotki odradzam wogóle, a bezdotykowe myjnie są dobre wtedy kiedy potrzebujemy odświeżyć zakurzone autko Myłem samochód na ORLENIE na myjce automatycznej i na czas mycia kół, szczota myjąca samochód została podciągnięta w górę, więc nie szorowała lakieru w jednym miejscu. Zapewne wszystko zależy od zaprogramowania urządzeń automatu myjni.
-
Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
Witam, tankuję zazwyczaj na Orlenie lub Bliskiej. Butla o pojemności 45l, mieści max 40,5 - 41l. Spalanie w trasie 8,5-10 w zależności od stylu jazdy. Życiówka życia pod względem oszczędności 7,7l przy równej jeździe około 110-120 przy minimalnym załadunku. W mieście zimą na krótkim odcinkach potrafi spalić i 13l.
-
Wypięcie zegarów
Diody mają zbyt skupione światło? widziałem u kolegi w Carismie i nie wyglądało to najlepiej.
-
Wypięcie zegarów
Za pierwszym razem odpiąłem aku i mi się spaliła żarówka, za drugim razem aku pozostał podpięty i było wszystko ok.