Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian_1986

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian_1986

  1. Pewnie masz racje kolego:) fachowość zakładu wyszłaby dopiero przy usuwaniu niesprawności
  2. Ewentualnie u Poznańskiego na Przemysłowej. Może nie najtaniej, ale solidnie.
  3. Damian_1986 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Z doświadczenia powiem, że czyszczenie zlącz pomaga na krótką metę. Podobnie jest z użyciem spirytusu na złącza.
  4. Niech ręce pousychają wszystkim amatorom cudzej własności
  5. Najbardziej denerwujące jest jednak to, że przy okazji rozwiązywania takich spraw, za głupie 5 zł trzeba doprodukować tonę kwitów.
  6. Koszalin, Lechicka, parkuje srebrne b5 avant na złotych alu.
  7. Podobnie w wojsku, często i gęsto zwykli żołnierze są rozliczani za przepały w ilościach 5l, a panowie decydenci dostają awanse za grubomilionowe przekręty.
  8. Do wista czy do p-83?
  9. Damian_1986 odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    Moja ma dopiero 4 lata i 70 tys., póki co nic się nie dzieje, więc temat na przyszłość.
  10. Spróbuj zapotrzebować nową w WOGu, za dwa lata powinieneś dostać...
  11. Damian_1986 odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    Podane ceny uwzględniają wymianę pompy wody?
  12. Koledzy, troche z innej beczki. Znacie kogos w Koszalinie, kto sprawdzi i ewentualnie przelutuje styki w pompce centralnego zamka w a4 b5, bo centralny działa wedle humoru?
  13. Zgadzam się, dlatego najlepiej włączyć silniczek przed założeniem ramion wycieraczek. W takim wypadku jest bezpiecznie.
  14. Samochód może przejść samoczynnie w tryb dopalania na postoju czy należy go włączyć oprogramowaniem serwisowym?
  15. Przez zbyt niską temperaturę spalin przyspieszone jest zapychanie się filtra. Możliwe jest dopalanie filtra na postoju?
  16. Jestem na świeżo po operacji smarowania trzpieni. Jeżeli chodzi o ustawienie ramienia na wielowpuście silnika wycieraczek, wydaje mi się, że nie musi być ono aż tak dokładne. Można po złożeniu całego mechanizmu i podłączeniu go do silniczka, włączyć pojedynczy cykl pracy mechanizmu. Powinien się ustawić w pozycji początkowej i wtedy łatwo jest dopasować położenie wycieraczek na szybie.
  17. Jakiś czas temu widziane srebrne A4 b5 z ramkami klubowymi wjeżdżające do 8pplotu:)
  18. Nie ma się za bardzo czym chwalić:-P ot takie A4 po delikatnych zmianach...
  19. Polecam Zakład Auto-Gaz w Koszalinie na Kupieckiej 3. Niedrogo, fachowo, dogodny kontakt. Od dwóch miesięcy silnik na gazie szarpał mi na niskich obrotach i czasami dusił się przy mocniejszych depnięciu. Dwa zakłady w Koszalinie nie były sobie w stanie poradzić, w końcu trafiłem na Kupiecką i problem z głowy. Polecam A jeżeli chodzi o Warszawę, to Darmil przy Toruńskiej. Przedstawiciel firmy Elpi-Gaz.
  20. hmm pomysł z wyświetlaczem w liczniku całkiem wygodny, przynajmniej nie trzeba odwracać wzroku na bok. Może gdyby otwór wyciąć wyżej i wyświetlacz włożyć w ramkę chrom byłoby bardziej elegancko. Oczywiście pod warunkiem posiadania ramek na pozostałych zegarach.
  21. Zgadzam się z Tobą; szczotki nie umyją zakamarków a poza tym najczęściej rysują lakier (zwróćcie uwagę na sytuację w której szczotki myją koła, wtedy duże szczoty stoją i w jednym miejscu szorują po lakierze), natomiast po umyciu bezdotykową wydaje się że jest czysto a wystarczy przejechać palcem po lakierze i wychodzi na to że jednak auto nadal jest brudne Szczotki odradzam wogóle, a bezdotykowe myjnie są dobre wtedy kiedy potrzebujemy odświeżyć zakurzone autko Myłem samochód na ORLENIE na myjce automatycznej i na czas mycia kół, szczota myjąca samochód została podciągnięta w górę, więc nie szorowała lakieru w jednym miejscu. Zapewne wszystko zależy od zaprogramowania urządzeń automatu myjni.
  22. Witam, tankuję zazwyczaj na Orlenie lub Bliskiej. Butla o pojemności 45l, mieści max 40,5 - 41l. Spalanie w trasie 8,5-10 w zależności od stylu jazdy. Życiówka życia pod względem oszczędności 7,7l przy równej jeździe około 110-120 przy minimalnym załadunku. W mieście zimą na krótkim odcinkach potrafi spalić i 13l.
  23. Diody mają zbyt skupione światło? widziałem u kolegi w Carismie i nie wyglądało to najlepiej.
  24. Za pierwszym razem odpiąłem aku i mi się spaliła żarówka, za drugim razem aku pozostał podpięty i było wszystko ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.