-
Wymiana uszczelki misy olejowej ADP
Witam wymieniał ktoś uszczelkę misy olejowej w ADP jeśli tak to proszę o podpowiedź czeka mnie wymiana ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać pozdrawiam
-
Sonda Lambda
sprawdzałem tak silnik 90 stopni benzyna lub gaz były takie same wartości miernik dotykałem do przewodu sygnałowego w sondzie(czarny) i masa z kolektora ssącego i tak pokonałem pomiaru
-
Sonda Lambda
Mam pytanie stara sonda prawdopodobnie jeszcze oryginał miała warto sci na wolnych obrotach od 0.4-1.5v wymienilem na nowa pokazuje identyczne wartosci tylko szybciej o co z tym chodzi z tego co mi wiadomo ma nie przekraczać 1.0v oczywiście obie Bosch
-
Mocowanie Zbiornika Baku Paliwa
obcinasz mocowania z obu stron wycinasz pasek z blachy odpowiedniej grubości przyspawujesz mocowania i opaska gotowa
-
Dekielek felgi A4
-
Napinacz 1.6 ADP
ten napinacz bądź jak wyżej tłumik drgań w aso kosztuje 403zl ja znalazłem za 350 swag mam zamiar teraz przy wymianie rozrządu go wymienić Zawartość dodana 1 minute later a i w ADP występuje on pod symbolem 050109479A
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dystrybutor SKV ja też myślę ze będzie ok
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam od wczoraj jestem posiadaczem wahaczy SKV kupione przez forum od użytkownika Dystrybutor SKV otóż na pierwszy rzut oka wahacze wyglądają konkretnie cały zestaw waży dosyć sporo sworznie sztywne tylko w Bananach sworznie nie są takie sztywne jak w pozostałych. Ale to narazie tylko ocena ręczna wszystko okaże się po zamontowniu. Narazie problemy z kanałem wiec troszkę to potrwa
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
mi tak odpalał jak wskazówka od paliwa spadła niżej niż 1/4 zbiornika
-
1.6 ADP ciężko odpala, chwilowe braki mocy.
a zaworek odpowietrzający zbiornik paliwa działa poprawnie??
-
Ładowanie Alternatora
właśnie teraz po regeneracji altka i włożeniu go do auta sa te same objawy skoki wartosci ładowania tak wiec podmieniłem drugi akumulator i objawy ustały to pewnie wina obecnego akumulatora ma zapewne zwarcie ktoś może wie jak jest połączony alternator z akumulatorem bezpośrednio przewodem czy coś jest po drodze???
-
Ładowanie Alternatora
jak akumulator ma zwarcie to też ładowanie będzie głupieć??
-
Ładowanie Alternatora
właśnie sprawdzałem vagiem
-
Ładowanie Alternatora
dzięki panowie za info tak też myślałem ale chciałem się upewnić
-
Ładowanie Alternatora
Witam mam pytanko jakie powinno być ładowanie alternatora pod pełnym obciążeniem. Światła mijania i drogowe dmuchawa max ogrzewanie tylnej szyby przeciwmgielna i awaryjne. U mnie jest 12.3 pod pełnym obciążeniem a bez niczego 14.0. Silnik ADP
Marcin1988
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta