-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko wszystkim! Sporo czasu mnie tutaj nie było Kiedy w Toruniu planujecie jakiś spocik, gdzie i o której? Z chęcią bym podjechał, pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
Aktualizowałem zdjęcia i opis na pierwszej stronie. Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mogę podjechać na spocik w Toruiu jak będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
Witam! Oto "oczy kobry" czyli ringi SMD i obrysówki w kierunkach rodem z USA Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko! Kiedy organizujecie coś w Toruniu ?
-
[ALL B5] Awaryjne otwierani maski
Jest tylko jak otworzyć w B6, nie wiem czy podpasi do do B5?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244415.new#new Witam! Proszę Was o pomoc w tym temacie Nie mogę otworzyć samochodu, padł mi akumulator Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Awaryjne otwierani maski
Dwa razy już odmrażałem i nic, aż akumulator się wyczerpał, bo autko drugi tydzień stoi. Tylko bagażnik z kluczyka mogę otworzyć, ostatnio jeszcze klapkę wlewu paliwa mogłem otwierać, teraz tylko klapę ;/ Podniosłem z tyłu pułkę żeby ręką odblokować siedzenia i przez bagażnik wejść, ale mam za duże łapska
-
[ALL B5] Awaryjne otwierani maski
Witam! Niedawno zamarzły mi zamki w aucie i nie mogłem go otworzyć. Teraz padł mi akumulator i nie działa centralny zamek. Jak mogę otworzyć maskę z zewnątrz? Trzeba demontować grill? Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DJ Binek - Amsterdam Toruń 07.01.2012 http://www16.zippyshare.com/v/41049604/file.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema! Kto jutro na spota do Torunia?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko! Parę dni temu pytałem czy robicie spota w Bydgoszczy, to nawet nikt mi nie odpisał. Z góry dzięki! Jeśli dzisiaj chcecie coś zrobić w bydzi, to piszcie sms na mój numer gdzie i kiedy, to postaram się podjechać: 507466407 Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moi drodzy parafianie, kto w niedzielę jedzie na spota?