Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbinek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemanko wszystkim! Sporo czasu mnie tutaj nie było Kiedy w Toruniu planujecie jakiś spocik, gdzie i o której? Z chęcią bym podjechał, pozdrawiam!
  2. Aktualizowałem zdjęcia i opis na pierwszej stronie. Pozdrawiam!
  3. Mogę podjechać na spocik w Toruiu jak będzie
  4. Witam! Oto "oczy kobry" czyli ringi SMD i obrysówki w kierunkach rodem z USA Pozdrawiam!
  5. Siemanko! Kiedy organizujecie coś w Toruniu ?
  6. Jest tylko jak otworzyć w B6, nie wiem czy podpasi do do B5?
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244415.new#new Witam! Proszę Was o pomoc w tym temacie Nie mogę otworzyć samochodu, padł mi akumulator Pozdrawiam!
  8. Dwa razy już odmrażałem i nic, aż akumulator się wyczerpał, bo autko drugi tydzień stoi. Tylko bagażnik z kluczyka mogę otworzyć, ostatnio jeszcze klapkę wlewu paliwa mogłem otwierać, teraz tylko klapę ;/ Podniosłem z tyłu pułkę żeby ręką odblokować siedzenia i przez bagażnik wejść, ale mam za duże łapska
  9. Witam! Niedawno zamarzły mi zamki w aucie i nie mogłem go otworzyć. Teraz padł mi akumulator i nie działa centralny zamek. Jak mogę otworzyć maskę z zewnątrz? Trzeba demontować grill? Pozdrawiam!
  10. DJ Binek - Amsterdam Toruń 07.01.2012 http://www16.zippyshare.com/v/41049604/file.html
  11. Siema! Kto jutro na spota do Torunia?
  12. Siemanko! Parę dni temu pytałem czy robicie spota w Bydgoszczy, to nawet nikt mi nie odpisał. Z góry dzięki! Jeśli dzisiaj chcecie coś zrobić w bydzi, to piszcie sms na mój numer gdzie i kiedy, to postaram się podjechać: 507466407 Pozdrawiam!
  13. Moi drodzy parafianie, kto w niedzielę jedzie na spota?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.