Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?


pawelmienko

Rekomendowane odpowiedzi

witam planuje zmianę felg w mojej niuni ale nie mam pojęcia jakie założyć możne ktoś mi podsunie jakiś pomysł i prześle jakieś fotki i linki do stron

dodam ze maja to być 16 ponieważ mam takie nowe opony i nie chce zmieniać no i te felgi które są na aucie będą do sprzedania

dscn2442oc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór, który masz jest dość rzadki, w 16'' nie masz się co fajerwerków spodziewać. Ja bym go zostawił, tylko zdjął chlapacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o ori pięcioramiennych 16" które były zakładane do B5. One w miare sensownie wyglądają na aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw te co masz, są :good: , no chyba że zdecydujesz się na większy rozmiar - wtedy się czegoś poszuka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy ori wzór w 16". Ja bym właśnie takie założył:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numery 2-4 w rozmiarze 16" to poprostu NIEPOROZUMIENIE! na zdjecia w aukcjach sa pokazane na samochodach 18" i 19" no i wtedy to wyglada..

numer 1 jak dla mnie nieladne

jedyne strawne ori 16" do B5 to te ktore pokazywali przedmowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wzór od Audi A4 B8, który jest IMO wyjątkowo nieudany i nijak nie pasuje do A4 B5, nie wspominając o kosmicznych cenach.

2-4. Podróbka felgi MAM 8 (ori są 18'' i 19''), zapewne tragicznej jakości, która w dodatku w rozmiarze 16'' będzie wyglądała gorzej od kołpaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item585836069_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_seat_skoda_polerka.html

http://www.allegro.pl/item586498546_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_super_model.html

a możne któreś z tych powyżej??

wiem ze o ładne 16 jest trudno ale mam takie opony w dodatku nowe tak wiec zmiana rozmiaru nie wchodzi w rachubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli koniecznie ktores z tych to kup numer 1 bo to przynajmniej ori audi, aczkolwiek drogie i brzydkie

2-4 to plastelina ktora niedosc ze nie bedzie wygladac to jeszcze sie pognie i pokrzywi..

dlatego, jak kolega powiedzial, porazka na calej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj chociaż czegoś sprawdzonej firmy, podajesz same noname'y, które nie posłużą długo i nie będą miały wartości na rynku wtónym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wzory są naprawdę ładne ale nie w 16" a nawet nie w 17". Jeżeli chcesz takie felgi to musisz sie zdecydować na minimum 18". A jak zostajesz przy 16" to wybierz coś z zaproponowanych wzorów. Bo na siłę z nich nie zrobisz ładnych 16".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak naprawde to wg mnie felgi 2 - 4 nie pasuja do srebrnego Avanta B5

Sam sie zastanawialem nad takim wzorem ale w moim granatowym B5 Avant tez by wygladaly od czapy.

Tak jak koledzy mowia.

Kup jakies dobre felgi znanej marki a najlepiej zostaw te felgi ktore masz bo sa naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez lepiej sprzedaj swoj komplet a za niecale 2000zl kupisz uzywane felgi z oponami w dobrym stanie w rozmiarze 17-18 cali

i auto bedzie wygladac normalnie ;)[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:16_________________________________________________ewentualnie jesli chcesz 16" w ladnym wzorze to:

http://www.allegro.pl/item588425845_nowe_oryginalne_alufelgi_16_audi_a4_8e_8h_a6_4b_4f.html

ale za ta cene to ja bym kupil uzywane 17-18" z oponami w dobrym stanie ;)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:17_________________________________________________http://www.moto.allegro.pl/item590727731_zadbane_18_z_oponami_porsche_passat_a4_it.html <-- rozwazy propozycje zamiany na 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...